Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Miért és miben...

Anyukák! Miért és miben rosszabb az egyik a másiknál, ha a végeredménye ugyanaz? (Lent részletezem)

Figyelt kérdés

Ugye sok olyan gyermek van aki az anyja vagy apja ölében tud csak elaludni.

Van olyan is aki mellé le kell feküdni addig amíg el nem alszik.

És van olyan is akinek az ágya mellett kell ülni és/vagy a kezét fogni,míg el nem alszik.

Kérdem én,miért rosszabb az egyik a másiknál,hisz végeredményben egyik fajtánál sem alszik el a gyermek magától.

Mert ugye az volna a legjobb,ha az ember letenné az ágyába és aludna is,de sajnos ez sokszor nem ilyen egyszerű.

KÉRDÉSEM NEM CSECSEMŐKORÚAKRÓL SZÓL AKIK MÉG IGÉNYLIK AZ ALTATÁST,INKÁBB OLYANOKRÓL AKIK MÁR ELMÚLTAK 1 ÉVESEK IS!!!!!!!!


2013. febr. 22. 14:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán a ringatást azért tartják rosszabb megoldásnak, mert a gyerek nem ott alszik el, ahol elaludt. Ha felébred akkor talán nehezebben alszik ggggggggé mmmmjhggggggdddr553˘130 vvvvvvvcxyí
2013. febr. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló vagyok elnézés volt egy telefonom és a lányom "hozzászólt" a témához.

Szóval talán sa ringatás azért rosszabb az ágyban történő altatásnál, mert nem ott alszik el ahol az éjszaka aludni fog és ha felébred talán nehezebben alszik vissza mert hirtelen nem tudja, hogy hol is van.

Nem tusdom mert nekünk nem volt ilyen gond. Nálunk az volt a szokás cici lefektettem ha felébredt újból cici ha nem aludt vissza magától akkor jött rázó karjai. :) Apa hiánya volt van és mind a mai napig van olyan, hogy én nem de ő simán 10-15 perc alatt elaltatja.

Most ha felébred inkább bent tartjuk a kiságyban és simizzük a hátát mert nagyon nehéz azért fél órán keresztül járkálni vele nem egyszerű feladat.

2013. febr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm idáig érkezett válaszokat!
2013. febr. 24. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!