Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik mosható pelust használnak...

Akik mosható pelust használnak azok miért olyat?

Figyelt kérdés
Komolyan érdekel, hogy miért csináltok magatoknak plusz melót?Ez nem kötözködés félre ne értsétek ez csak egy kérdés:) Amúgy minden elismerésem a tiétek:)
2013. febr. 22. 21:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
76%

Második babánál most én is gondolkodom a mosható pelenkán!


A mosható kb. 50.000 Ft, egy komplett rendszer


Az eldobhatós 300.000 Ft míg szobatiszta nem lesz a gyerek.


Igazából egyszerre sok kiadni azt az 50. Ezret pelenkára.

2013. febr. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
76%

Kedves 3-as! Nagyon szépen összefoglaltad, teljesen ugyanezen a véleményen vagyok :))

Annyi még, hogy kihangsúlyoznám jobban, hogy nem érintkezik a baba popsija mű- és vegyi anyagokkal, ami az eldobható pelusban vannak.

Nem kell popsikrémet használni, mert nem pirosodik a popsi (illetve nem is szabad, mert rontja a pelenka nedvszívását).

Fiúknál még fontos szerintem, hogy mivel légáteresztő, nem tartja melegen, dunsztben a zacsikat, ami köztudottam nem jó a spermáknak -> mi már gondolunk az unokákra is :))


És még a tudat, hogy jót teszel a babádnak, a környezetnek, a pénztárcádnak. Ez engem mindig boldogsággal tölt el és büszke vagyok magamra, hogy ezt megteszem... és ez nagyon jó érzés :))


Kedves 11-es! Nem kell egyszerre megvenni az egész készletet, lehet fokozatosan is átállni. Először veszel 2-3 db-ot, azt megint 2-3-at és így tovább. Én is így csináltam, arról nem beszélve, hogy mindig más fajtát vettem, hogy kipróbáljuk, hogy melyik passzol leginkábba babánkra.

2013. febr. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!