Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hós babám sírva kakil, mit...

7 hós babám sírva kakil, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem jön ki neki a kaki, pedig már ott van a popsijánál. Tegnap óta csak iszonyat kemény bogyókat produkál, szenved. Pont azokat ette eddig amik fogják a székletet. Adtam neki barcklét,itatom vízzel, semmi nem hajtja meg a pociját. Szilvát még nem evett, a körte elfogyott. Hnap csak tejpépet adjak neki és szoptassam? Elnézést a téma miatt!
2013. febr. 26. 17:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Igaza van a 9-esnek!

És, szerinted ilyenkor használ a meleg fürdő, hogy ami ott van, azt könnyebben ki lehessen szedni?

2013. febr. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Figyelj, akkor próbáld meg úgy, hogy egy kiskanál lekerekített végét bekened popsikrémmel, és csak a kakiból szedsz ki darabokat - tudom ez ocsmányul hangzik, bocs érte, de annak ki kell jönnie, ha gyűlik még a kaki, annak sérülés lesz a vége.

Én úgy csináltam, hogy két oldalt összenyomtam a popsiját, és a kettő közti kakirészt "kikanalaztam". A harmadik ilyen után ki tudta nyomni, és megszűnt dugó. Az a baj, hogy már jól meghajtottad a kicsit, úgyhogy a "dugó" mögé már felgyűlt a kaki, szegénynek nagyon fájhat.


Ha odafigyelsz, akkor nem sértheted meg, ne aggódj.

2013. febr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
11-esnek - beválhat a melegvíz, de nekem nem volt szívem szenvedtetni amíg az kifolyik, plusz míg a meleg feloldja - nagyon ordított. Így meg 1 perc alatt túl volt rajta.
2013. febr. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Arra még nem gondoltál hogy bevidd a kórházba/ügyeletre? Kínzod itt szegény gyereket, ennek bélrepedés is lehet a vége, az orvos meg két mozdulattal megoldaná.

Bár ahhoz is csak gratulálni tudok hogy csak hasfogó ételeket adtál neki!

2013. febr. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!