Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cicin elalvás vagy ordítás?

Csillanyu kérdése:

Cicin elalvás vagy ordítás?

Figyelt kérdés
6hónapos fiam eddig,igaz ringatva,de elaludt.Most 3napja 1órás üvöltés után aludt el és nyügősen kelt(napközben)Ma mielőtt belemelegedett volna cicire raktam és elaludt.Lehet csak ilyen időszaka van vagy lehet valami más a baja?
2013. febr. 28. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Fogzás??
2013. febr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az ennyire befolyásolná?(első babám...)
2013. febr. 28. 13:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Ordítás semmiképpen, inkább a cicin elalvás. Lehet fogzás, bármi más fájdalom, hasfájás.
2013. febr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én mindig úgy altatnám/altatom, ahogy neki a legjobb, legkönnyebb. Ha most éppen cicin, akkor ott, ha ringatva, akkor úgy.

Szegénykéket a fogzás nagyon megviseli sajnos, és az alvást is nagyon befolyásolja :(.

2013. febr. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel az a gáz, hogy ezt fogja megszokni.


Nem rosszindulatból, hanem tapasztalatból írom :) Fiam 22 hónaposan is cicin aludt el... Így nekem is kényelmes volt, mert 5 perc alatt bealudt, és - nyilván - neki is. 1,5 hónapja vetettem ennek véget (cicivel együtt).

Nem biztos, hogy a foga - a cici nagyon nyugtatja őket.

2013. febr. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért vagyok bizonytalan mert adtam neki nurofent és ugyanugy sírt.Azt mondták lehet az idő miatt nade csak 2órámként érzi az idöt?Mert hogy 2óránként jön rá a sirás.
2013. febr. 28. 17:44
 7/8 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.


Jaja!! Kettős fronthatás + 3 napja telihold volt! :(

Majd figyeld a teliholdakat - az is megbolondítja őket! (meg nemcsak őket)

2013. febr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát jó,bár éjszaka sem aludt éjféltől 1ig fent volt majd fél5kor keltünk...fél7 helyett...ááááá :-)
2013. márc. 1. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!