Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehetek ennyire rossz...

Hogy lehetek ennyire rossz anya? Kikészít a saját gyerekem?

Figyelt kérdés

Második baba 6 hónapos,így volt némi foglamam arról,hogy nem lesz leányálom. De egyszerűen ma betelt a pohár,és kiborultam:(

5,5 hónapos koráig csak sír, ordított, és kezdte előről, először a hasfájás 3 hónapos koráig, utána pedig nem tudni miért:((

Majd 5,5 hónaposan elkezdett mászni és mint a kit elvágtak,abba maradt a sírás.

Itt jöttek a problémák az alvással, soha nem tudott egyedül elaludni, és ekkor már a pihenőszék sem volt jó. Jött pár jó nap,amikor egyedül sikerült a ksiágyban elaludni, de két napja megint nem jó semmi,nagyon álmos de alig lehet elaltani, a kezemben feszíti magát, ha lerakom sír, a pihenőszékből fordulna ki:( A babakocist utálja, levegőzni is olyan nehezen jutunk ki, a nagyobb gyerekkel is játszani kellene, de ő ülni sem hajlandó a babakocsiban:(:(


Ma ami betette a kaput, hogy megebédeltünk, letettem, természetesen nem aludt el, elringattam, kb 30 perc kellett,mire elaludt és 10 perc múlva már fel is ébredt. De nem kellett fél óra, annyira álmos volt,hogy szinte magán kívül volt a sírástól, kivittem a friss levegőre, szintén tologatás babakocisban és most alszik.


Egyszerűen elegem van, nem tudom mit rontok el, mit csináljak másképp, miért ennyire nehéz vele, és egyáltalán hogy lehetek ennyire rossz anya, hogy teljesen kibuktam és ma semmi türelmem:( Arról nem is beszélve,hogy éjszaka is sokszor kel, a minimum a 2-3,de éjszaka óránként fenn volt megint


2013. márc. 3. 13:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia, semmi okosat sem a tutit nem tudom megmondani. Csak annyit, hogy nem vagy egyedül, ma sokunknál telt be a pohár azt vettem észre.

Az én gyerekem lázasra ordította magát, a szomszédomé rekedtre, kint bőgtünk a kertben felváltva, mi a hős anyukák, én pedig gond nélkül rágyújtottam pedig 3 éve nem cigizek.

20 hónapos bőgőmasina anyukája

2013. márc. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

A nagy 28 hónapos lesz

A kicsi délelőtt nagyritkán csak akkor alszik, ha megyünk a boltba, sétálni.De ekkorsem mindig, 8kor kelnek,így ált. nem álmos

2013. márc. 3. 14:46
 13/14 Edisszimo válasza:
100%
Kedves kérdező. Régi a kérdés,mikor oldódott meg a problémád? Hasonló helyzetben vagyok én is. A lányom most volt 1 éves. A kórházban hangja se nagyon volt,tündéri baba volt. A problémák itthon kezdődtek. Leginkább az volt a baj,hogy bagyon rosszul aludt,sokszor fent volt éjjel,de mivel pici volt ez természetes volt. Ugy gondoltam,hogyha elmúlik a hasfájós korszak minden oké lesz. Nem igy lett. Később a hónapok során ráfogták/tam,hogy jön a foga,szep. szorongás,frontok stb. Voltak jobb időszakok is amibor csak 2-szer kelt éjszaka de ezek nem tartottak sokáig. 8 hónapos korában egyre rosszabb lett minden. Mostmár nem csak az éjszakák rosszak(4-5 alkalommal is felébred akkor is sirva) de a nappalok is borzalmasak. Kezd öntudatára ébredni,már jár önállóan és ezzel megkezdődött a hiszti időszaka itthon. Az egész nagy egy állandó nyűglődés,sirás,huzavona. Akármit teszek semmi sem jó,ha nem kapja meg amit akar ordit,ha csak seggre esik ordit és mindenért ordit,nem tudok a kedvére tenni. Emiatt én is olyan feszült és ideges vagyok,hogy hacsak hozzám szólnak orditani tudnék vagy orditok is,máskor önsajnálatba süllyedek. Legszivesebben összepakolnék és itt hagynék csapot-papot
2016. okt. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Edisszimo válasza:
Mellette van 1 fiam aki ugyaugy igényelné a bújást,foglalkozást de ugy érzem elveszek a sok tennivaló közt,semmire nincs idő,magamra pláne. A fiam jó kisbaba volt ilyen gondunk sosem volt,fel nem fogom hogy különbözhet ennyire 2 gyerek.... A család szeri,t a sarkamra kéne állni nem sajnáltatni magam mert van 2 gyerekem. Ha nem változik a helyzet nem tudom mi lesz velem,teljesen kétségbe vagyok esve.....
2016. okt. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!