Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti beleavatkoznátok ilyen...

Ti beleavatkoznátok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Közös barát által kerültünk egy társaságba ezzel az anyukával.Ikrei vannak.Étkezésről,babákról beszélgettünk,meg úgy mindenről.....és ő is elkezdett mesélni.7hetes koruk óta a gyerekek bolti tejet kapnak,tápszert csak egyszer egy nap,napi egy adag tejbegrizt cumisüvegből,de mivel válogatósak lettek igy tesz a grizbe epret vagy kakaót,esetleg mézet néha kiwit,de mivel már lassan 3 hónaposak jön a főzelék.Én hirtelen nem hittem el,hogy ő ezt komolyan mondja és nem szóltam semmit amikor megkérdezett minket mi hogy csináljuk.

Ti szólnátok bármit neki vagy inkább nem?


2013. márc. 4. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem, mindenkinek a sajàt dolga!
2013. márc. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, mi a helyes, de en olyan vagyok, hogy biztosan nem birnam ki, hogy legalabb egy apro megjegyzest ne tegyek...
2013. márc. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Finoman a tudtára hoznám, hogy én úgy tudom, hogy egy ilyen pici babának, még anyatejre van szükség, és nem bolti tejre,meg főzelékre, mert ehhez az ő pici gyomra még éretlen. Egyébként vicces, de édesanyám elmondása szerint és 3 hós koromra már húst is ettem, meg mindenfélét, és lám itt vagyok makk egészségesen, de azért én már nem így csinálom a sajátommal, betartom az írott szabályokat. :)
2013. márc. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Az igen,szegény babák!Nem szólnék,mert az ő dolga,de attól még a véleményem megvan róla!
2013. márc. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Mivel én egy szókimondó típus vagyok, és elég mimikás az arcom is, sajnos, vagy nem sajnos, de nem tudnám eltitkolni, hogy mi vaaan??? És tuti visszakérdeznék, hogy de őt nem érdekli, hogy ezek x ideig a baba étrendjében tiltólistán vannak? Meg, hogy miért nem szoptat, és a tápszerrel mi baja, ha szoptatni nem akar? Szerencsétlen gyerekek...:(((
2013. márc. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

Nem,nem avatkoznék bele,nem az én dogom.

Én sem tűrném ha beleszólnának a gyereknevelésembe.

Bár az is igaz,hogy én ilyen orbitális dolgokat soha nem csináltam...

2013. márc. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ebbe nem lehet beleszólni, az ő felelőssége, nyilván a gyerekek is fejlődnek, nem fognak belehalni, régen is tök korán adtak minden félét a babáknak és szerintem egészségesebbek voltak akkor mint most. Szerintem valahol középúton van az igazság, de ez mindenkinek egyéni döntése és a babán úgyis észreveszi, ha valami nincs rendben vele emiatt.
2013. márc. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
A mézet azért említsd neki komoly fertőzést okozhat! Ismerősöm is lisztlevessel, mert nem elég tápláló a teje... No comment. Nem mondtam neki semmit, csak annyit h mindenki úgy csinálja ahogy neki jó. Mondtam is vmit meg nem is.Mi is tápizunk sajnos... De lisztlevest sose adnék neki. Főleg mert tejallergiás!
2013. márc. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%

Én halkan annyit hozzáfűztem volna, hogy mindezt megbeszélte-e az orvossal, mert a módszere szöges ellentéte az orvosi ajánlásoknak.

Majd ezzel rövidre zártam volna a kapcsolatot is, mert hülyékkel elvből nem tárgyalok...bizonyára te sem vagy rászorulva a barátságára..

2013. márc. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez szörnyű! Az ilyet simán büntetném, hiszen ez a gyermekek veszélyeztetésével egyenlő! Az a borzasztó, hogy ezt megteheti, hiszen ilyen esetben a gyermekek érdekeit nem tudja képviselni senki....én tuti szólnék minimum a védőnőjének vagy a háziorvosuknak!
2013. márc. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!