Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányos anyukák, ti mikor...

Kislányos anyukák, ti mikor szúrattátok, vagy szúratnátok ki a fülét?

Figyelt kérdés
3,5 hós a kislányom. Szeretnék neki fülbevalót, de nem tudom, hogy mikor ideális kiszúratni a fülecskéjét?
2013. márc. 5. 10:22
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
5 hetesen.
2013. márc. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
11%
Ha ő kéri majd. Csecsmő korban fülbevalót tetetni nálam kimeríti a gyeekbántalmazás fogalmát.
2013. márc. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Két kislányom van mind a kettőnek újszülött korában csináltattam meg hozzá értő szakemberrel. Gyönyörű szép arany fülbevalót kaptak. El sem tudnám képzelni fülbevaló nélkül őket soha semmi baja nem volt a fülüknek a kilyukasztás után, ahogy nőnek sem áll csárlén. Én elfogadom a véleményeket amiket itt írtak de azért az már túlzás hogy ez gyermekbántalmazás lenne azért ilyen szavakkal ne vagdalkozzunk szerintem ilyen témában. Mert ha a gyermek kéri is magától a lyukasztást az is gyermekbántalmazás lenne?
2013. márc. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
sztem sem hiányzik egy kisbabának a dolog, meg elkezdheti húzogatni stb. én csak a saját tapasztalatomat tudom leírni, nekem sok fülbevalóm volt tinédzser koromban és állandóan begyulladt, vérzett, beleakadt az ágyneműbe, stb.
2013. márc. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
6 hónaposan! És nem bántam meg! Már biztos,hogy nem emlékszi rá,hogy mi is történt,de nagyobb korában már felfogja a dolgokat.Szerintem lövesd neki ki,de ne szúrasd!!! Az nagyon dúrva már közel 1 évesen!! [link] nagyon ajánlom a hölgyet! :)
2013. márc. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
50%
Semmit nem lukasztgatok, változtatok rajtuk amíg ők nem fogják azt mondani hogy szeretnék .4 éves a nagy, még nem akarta :)
2013. márc. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
1 éves volt mikor kilövettük neki.Először orvosi fémet raktak bele,de nem bírta a füle így vettünk neki bele aranyat.Most már semmi gond nincs vele.Nagyon jól áll neki. :)
2013. márc. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Hát ez olyan fura, egy-két kivétellel minden válaszoló ellenzi a fülbevalót, közben bármerre járok, minden 1 év körüli kislánynak van fülije...érdekes :)))

Egy korábbi, fülbelövést tervező válaszoló....

2013. márc. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
:) Én sem úgy gondolom, hogy ez gyermekbántalmazás lenne, mert akkor egy szuri is annak minősülhet, hisz ugyanúgy ordít a gyerek. Persze más okból történik, de amiatt is sírva fakad.
2013. márc. 5. 12:38
 20/28 anonim ***** válasza:
Az én lányom most 2 hónapos,és pont holnap fogom vinni kilövetni a fülét. :)
2013. márc. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!