Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányos anyukák, ti mikor...

Kislányos anyukák, ti mikor szúrattátok, vagy szúratnátok ki a fülét?

Figyelt kérdés
3,5 hós a kislányom. Szeretnék neki fülbevalót, de nem tudom, hogy mikor ideális kiszúratni a fülecskéjét?
2013. márc. 5. 10:22
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

3 hónapos múlt pár nappal és akkor vittük el.Ékszerboltban 3 hónap alatt nem lőnek fület.Legalábbis nálunk (Miskolc).

Én csak annyit fűznék hozzá a témához, (hogy ha majd ő akarja)..hát igen lehet, hogy otthon még akarja majd, de mire odaértek, hogy meglátja a pisztolyt vagy a tűt lehet, hogy nagyobb lesz a hiszti, mint az akarat.Nekem eltört a fülbevalóm kiskoromban.Ovis voltam mikor megtetszett a többi kislány fülbevalója és nekem is kellett.Ekkorra már beforrt a fülemen a lyuk.Nagyon nagy ügy volt kilövetni újra.A mai napig emlékszem rá, hogy az egyik fülem után már nem akartam a másikat és lefogtak, hogy kilőjék...Mély nyoma maradt bennem.Jobb szerintem ha nem emlékszik rá a gyerek.Minél kisebb annál jobb..

Kedves 14es akkor elég érdekes fülbevalóid lehettek ha beleakadt az ágyneműbe..Sima picike karika nem hiszem hogy bármibe is bele tud akadni!

2013. márc. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező vidd el nyugodtan nem olyan nagy ügy ez még ilyen pici korban úgysem tudja mi fog történni.Pici kattanás és már kész is.:)A mi kislányunk pl. alig sírt picit. Csak addig míg ki nem értünk a levegőre és meg is nyugodott.:)Utolsó voltam.
2013. márc. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

8 honapos a lányom, 6 honapossan kilövettük a fülét. Mivel először

gyogy fulbevülbevalót kapott, azok közül választottam.

Azt amelyik a legkönyebb súllyal bir.erre figyelj, ha nem akarod hogy később lógjon a fülcimpája.

2013. márc. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Az én véleményem is az,hogy úgy jó,ha minél előbb túl van rajta.Nagylányom 5 hetes volt a kicsi 2 és fél hónapos amikor kiszúrattuk. Szerintem egy kislány úgy aranyos,ha van fülbevalója.
2013. márc. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Baranka ***** válasza:
Mi a kórházban lövettük ki neki akkor volt 9 napos.
2013. márc. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Rednicsek akkor már az elhatározás megvan, már csak egy csinos fülbevalót kell neki venni. :D
2013. márc. 5. 14:57
 27/28 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is 6 hónapos volt mindkét lányom,amikor fülbevalót kaptak:-)a kozemtikus csajszi nagyon ügyesen,egy szempillantás alatt kilőtte a fülüket,semmi gond nem volt vele.Orvosi fém volt benne kb.6 hétig,aztán cseréltük ki a végleges arany fülbevalóra.Itt annyit szoktak kérni,hogy a baba tudjon önállóan ülni,mert akkorra megerősödik a nyaka,vállizomzata,tudja ügyesen tartani magát és a fejét is.
2013. márc. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
én most vagyok 20 éves,és már úgy jöttem ki a kórházból,hogy voltfülbevalóm. :) még mindig megvan az első fülbevalóm. :)
2013. márc. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!