Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti elítélitek az ilyen anyát?...

Ti elítélitek az ilyen anyát? Közbe szóljak?

Figyelt kérdés
A szomszédunk egy anyuka, neki is, nekem is 7 hós a babánk. Mindketten házasok vagyunk. Jóba vagyok az anyukával, ás tudom, hogy a férjével jól megvannak. Az anya igencsak fiatal, 22 éves, még egyetemre jár, és a férje az első igazi pasija, előtte voltak barátai, de az igazi első, az a férje. Mostanában chat-en beszélget fiúkkal. Persze nem mondja el, hogy házas, meg babája van. Nem találkozik velük, meg képet sem tesz fel, csak ismerkedik. Ez bűn? Nem hiszem, hogy ha jó a házassága, és boldog, erre szükség volna. Nekem olyan, mintha ez egy másik élete lenne, itt élné ki, hogy fiatal, hogy ő is bulizhatna, pasizhatna. 7 éve vannak együtt a férjével. Szerintetek ebből nem lesz baj?
2013. márc. 7. 12:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne avatkozz bele. Fiatal még, unatkozik otthon, és beszélget. Vagy ha flörtölget is, na bumm. Ő dolga, az még nem eget verő nagy bűn. Ha meg több is lesz esetleg a flörtnél, akkor az is az ő problémája, te ne avatkozz bele az ő életébe. Magaddal foglalkozz. Nem is értem, mibe szeretnél közbe szólni? Hagyd.
2013. márc. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
nem a te dolgod, főleg ha megmarad a csaj a virtuális térben ezekkel a pasikkal.
2013. márc. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
De nekem mondjuk nem esne jól, ha a férjem más lányokkal chatelne. Olyan, mintha nem lennék neki jó. Nektek sem esne gondolom jól, nem? Hát, ismerjük a férjét is, nagyon rendes ember, reggeltől késő délutánig dolgozik, imádja a gyereket meg a csajt is. Nem hiszem, hogy ez így fair vele szembe...
2013. márc. 7. 13:00
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Az fair lenne, ha te egy ártatlan chat-elés miatt felbolygatnád az ők családi életüket? Miért nem tudsz csak a saját dolgoddal törődni?? Ne legyél már sz@rkavaró.
2013. márc. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem fair. De az életben ez már csak így megy rengeteg nem fair dolog van. Nem a te dolgod felvilágosítani a hapsit. Majd rájön ha rájön, ha meg nem akkor nem. Ha komolyabbra fordulna vmi akkor úgyis kiderülnek a dolgok hogy a csaj nem boldog vagy bármi. Felesleges ezt meggyorsítani vagy beleszólni. Ez az ő dolguk.
2013. márc. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%

De itt a kérdésed se, rá vonatkozik, hanem magadra.

Válaszoltunk: nem ítéljük el, vagy részben és Te meg ne szólj bele más dolgába!

Neked hogy esne ha odamenne a férjedhez és elkezdene neki rólad pletykálni...

2013. márc. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

A chat NEM megcsalás, hanem ismerkedés. Attól, hogy valakinek férje meg gyerek van, még szóbaállhat másokkal, nincs semmi baj vele.

Ha viszont NEKED gond lenne, ha a párod másokkal is szóbaáll, akkor VELED vannak komoly önértékelési zavarok.

2013. márc. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem meg nem jó a kapcsolata, és elöbb utobb ebböl válás lesz. Nem elégedett azzal ami van, többet és mást akar, élni akar, a férjével nem boldog. Ez a tipikus korán lett a gyerek, és szeretne még élni. elöbb vagy utobb lelép a férjétöl, vagy a férje unja ezt meg.


ez az amibe nincs jogod bele szólni, ezt ö dönti el. megmenetni egy ilyet nem tudsz, és nincs is értelme.


mondom ezt úgy hogy voltam ebben a szituban. fiatalon férjhez mentem,(szerencsére nem volt gyerek). majd én is mindenkivel flörtöltem, cheteltem. mire rájöttem hogy az én életemböl hiányzik valami. férjemmel jól megvoltam, minden ok volt, csak nem tudta adni amire én igazán vágytam a szerelmet.

aztán elváltam, majd rögtön megismerkedtem egy férfival. (ekkor 27 voltam), és most 6 év után van 2 gyerekünk, de nagyon boldog vagyok vele. ö az aki mindent megad nekem, aki szülés után is szépnek tart és ki is mondja...

nincs értelme együtt maradni ennek a párnak mert a lány biztosan nem boldog a férjével.

2013. márc. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmi közöd hozza
2013. márc. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha baj lesz belőle, baj lesz, ha nem, nem. A tapasztalataim szerint a legnagyobb bajt az ilyen jó szándékú, kotnyeles, mások életébe avatkozni szerető szomszédok, ismerősök, rokonok, barátok szokták okozni.
2013. márc. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!