Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek kivigyem így a...

Szerintetek kivigyem így a lányomat?

Figyelt kérdés
Nálunk napok óta nagyon fúj a szél, igaz nem hideg szél. Tegnap is voltam a 11 hónaposommal kint sétálni, és ma reggel láttam, hogy picit piros a jobb szeme, és néha könnyezik is neki. Lehet hogy huzatot kapott? Szerintetek ha kiviszem nem lesz rosszabb? Ma is elég nagy szél fúj!
2013. márc. 7. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs a ház mellett valahol árnyék? nálunk is jó nagy szél van, ha épp nincs dolgom semerre csak addig viszem ki.
2013. márc. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vidd ki, várd meg a holnapot, hátha elmúlik neki, vagy nem lesz szél.
2013. márc. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon rossz idő van, szellőztetek mikor lányom alszik, (legalább kétszer) akár egy órát is nyitva hagyom az ablakot, őt jól betakarom, utána befűtök, mire felébred újra meleg van. Tesz annyit, mint egy séta és még jobban is alszik.. :)
2013. márc. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 gabszem ***** válasza:
nem lehet hogy belement valami a szemébe? Szerintem ma ne vidd ki.
2013. márc. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Néztem neki, de nem láttam benne semmit, ő sem dörzsöli, csak egyszerűen picit piros neki és könnyezik néha.
2013. márc. 7. 13:37
 6/6 anonim ***** válasza:
lanyomnak ilyen havonta van, lehet csak belekapott, lehet picit huzatot kapott, de inkabb ne vidd ki, ha nem tudod a kocsiban teljesen letakarni. A lanyom maga ele huzza a kocsi tetejet, egyaltalan nem lat semmit se, de utalja a szelet
2013. márc. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!