Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik csoporthoz tartoztok?

Melyik csoporthoz tartoztok?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt azt, hogy a korán hozzátáplálás vagy a minnél tovább csak anyatej/tápszer híve vagy. Nem vitát akarok nyitni, csak kiváncsi vagyok, kik vannak többen.
2009. szept. 13. 11:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

En azt hiszem, hogy a kozeputat valasztottam, a sajat megerzesemre hallgattam.

Tapszeres volt a fiam, anyosom mar nyolc hetes koraban hozta neki a haztartasi kekszet es az almat, hogy adhatom, a vedono ram parancsolt, hogy hat honapos kora elott meg egy korty vizet sem adjak neki.

Mindkettot tulzasnak tartottam, mert a babamat neztem es nyolc hetesen meg kicsinek tunt a gyumolcshoz, harom honaposan is, hat honaposan viszont mar akkora etvagya volt, hogy ha csak tapszert kap, akkor ket orankent etethettem volna.

Igy par nappal ot honapos kora elott kostoltattam vele meg a tejpepet, izlett neki, hamar megszokta a kanallal evest es el is kezdte a gyumolcsot, zoldseget, hust, rohamtempoban haladt, nem kostolni akart, hanem jol lakni.

Kilenc honapos, egeszseges, jo etvagyu, gyonyoruen eszik mar ket honapja egyedul ugy, hogy ele rakom az etelt felaprozva tanyeron, mindent szeret, nem valogatos, nem szorulasos, nem hasmenos, nem bukik. Szoval ugy erzem, hogy erdemes inkabb az anyai osztonre hallgatni es a baba fejlodeset nezni, nem az ajanlasokat, meg azt, amit a szomszed tukmal belenk.

2009. szept. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!