Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S Kivagyok, nem tudom...

S. O. S Kivagyok, nem tudom mi baj lehet. Oka?

Figyelt kérdés
Megkaptuk a 2 .hónap védőoltását.Semmi különös nem történt.Se láz se semmi.Szépen eszünk alszunk egész éjszaka.A gondom a következő.Tegnapelőtt a férjem öltözette volna le a kicsit éppen a harisnyáját húzta le amikor a kicsink ugy megijedt alig tudott fölsirni.Mondtam a férjemnek ne foglakozz vele biztos eszébe jutott valami.Ezzel le is tudtuk .Tegnap nagyon jól ébredtünk mosolygós beszédes stb.Délután mondom tisztába teszem lefektettem a hátára és amit akkor láttam azt hittem rosszul leszek.Kimeredtek a szemei a kezeit hátra feszitette és ordinál modon ismét olyan fura hangon sirt föl,mintha valaki nagyon-nagyon megijszette volna! Teljes mértékben tanácstalan vagyok mi okozhatja ezt és miért van ez.Vannak némi gondolataim de ezt le sem irom ,mert azt mondják majd bolond vagyok.Ma egész nap rajtam csüng mert nem merem letenni és az idegeim e miatt teljesen ki vannak.Feszült és ideges vagyok.Már nem tudom mire gondoljak.Irjon olyan is akivel ilyesmi megtörtént ,mert olyan nagyon megijedtem elmondani nem lehet.
2013. márc. 9. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz te?
2013. márc. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Valami rossz van a lakásban,,arra
2013. márc. 9. 15:32
 3/7 Jégtánc ***** válasza:
Nem lehet hogy érzékeny a combja ahova az oltást kapta?
2013. márc. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hagyd az ezoterikus dolgokat...

Hétfőn beszélj a háziorvossal, én kérném a baba neurológiai vizsgálatát.

2013. márc. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem combba hanem a vállába kapta és nincs megdagadva meg semmi,már beszéltem a gyerek orvossal azt mondta csak megijedt na de köszi,és igy ?
2013. márc. 9. 15:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Sokszor csinálnak a babák, megmagyarázhatatlan dolgokat. Nem gondolom, hogy hülyeség amire gondolsz, mert állítólag az ilyen pici babák látnak olyan dolgokat amiket mi nem, de ezektől ők nem ijednek meg, úgyhogy nem gondolom, hogy egy szellem ijesztgeti ha erre gondolsz... A saját megnyugtatásdora mondom, hogy ne emészd magad ezen a dolgon mert úgysem tudsz ellene mit tenni, ha lát valamit ha nem. Az nem jó, ha egész nap magadnál tartod, mert hozzászokik és akkor meg majd azért nem mered letenni. A dolgokkal szembe kell nézni, és nyugi!
2013. márc. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk combba adják az oltást. Első babámnál volt, hogy oltás után sem láz, sem más nem volt, de másnap fájt a lába. Ha úgy mozdult, akkor ő is ijedt fejet vágott, jött a moro-reflex. Nem sírt, csak pont ahogy írod, megijedt. Következő napra elmúlt. Szerintem a te babádnak is csak az oltás fájhat, mert izomba adják.
2013. márc. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!