Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Holnap viszem először kisfiama...

Holnap viszem először kisfiamat Dévény tornára. Nálatok hogy zajlott az első alkalom? Volt sírás? Meg is tornáztatta vagy csak megvizsgálta?

Figyelt kérdés
2013. márc. 12. 16:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
7-es vagyok. Én azt mondom, hogy inkább egy neurológushoz vidd el, egyrészt mert ugye egy neurológus mégiscsak magasabban képzett szakember, mint egy Dévényes gyógytornász, másrészt meg nem elfogult, és nem érdeke, hogy a gyerekedet fejlesztésekre hord, így biztos objektív marad. Aztán majd ő megmondja, hogy ajánlja-e a fejlesztést, és ha igen, akkor Dévényest, vagy valami egyebet.
2013. márc. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ezzel azért nem értek egyet, ahol van lehetőség fejlesztésre (gyógytorna) is, ahol a neurológus ténykedik, ott bizony érdeke, hogy a babát ott tornáztassák, mert kapják utána a pénzt.

Viszont olyan fejlődésneurológushoz valóban érdemes elvinni, ahol nem működik mellette fejlesztés is az intézmányben.

A kérdező helyében én is elvinném, mert tényleg le van maradva picit a babád.

2013. márc. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Mint kiderült kisfiam nagyon-nagyon hypotón.

Nagyon laza a kötőszövete meg az izmai is, olyan mint egy rongybaba.

Azt mondta a gyógytornász,hogy valószínű,hogy születése közben érte egy kis oxigénhiány,ami az izomzatára hatott ki,valószínű,hogy a refluxa is ettől van,hogy gyenge a nyelőcső izomzata meg a záróizmok is.

Értelmileg teljesen rendben van, a hypotóniája abszolút kezelhető,úgyhogy heti egyszer meglátogatjuk a gyógytornászt,remélem hamar behozza a lemaradást...

2013. márc. 13. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!