Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy altatjátok nappal a...

Hogy altatjátok nappal a babátokat?

Figyelt kérdés
Nappal 8 hetes kislányom nem hajlandó 20-30 percnél tovább aludni. a felvesz-letesz módszer nem működik. Minden megoldás érdekel !
2009. szept. 14. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
31%

Szia!

Én megpróbálnám babakocsiban tologatni.

Nekünk bevált! Bár most már jön a rossz idő, de levegőztetni akkor is kell!

Sok sikert!

2009. szept. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
igen a kocsi jó ötlet,aztán ird be a következő 1 évre a naptáradban,mert csak igy fog aludni.bocs,nem bántásból,humorból irtam,de tény,hamar hozzászoknak és már itt is rengeteg az olyan kérdés,hogy hogy szoktassam vissza a kiságyba.8 hetes,még pici,próbáld bebugyolálni egy meleg pokrócba,tegyél mellé valamit amin a te szagod van,hogy érezze az illatod,ez megnyugtatja,ilyenkor már intenzív a hasfájás is.én aktivátort adtam neki,és sosem szenvedtünk.ha felveszed,megringatod,majd ujra leteszed szerintem működni fog egy idő után.
2009. szept. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

Miért kéne, hogy többet aludjon? Ha ennyi az igénye, nem tudsz több alvást ráerőszakolni...

Lányom is sokáig 2X fél órát aludt csak.

Tanítsd meg egyedül elaludni (Aldj jól gyermekem) és akkor kialakul, hogy mikor mennyit alszik.

És egyetértek, semmi "praktikát" ne vess be, mert hozzá fog szokni, és nem fogod tudni elhagnyi. Nem kell ringatni, tologatni, énekelni, semmit. TEdd le, és amíg csöndben van, hagyd az ágyában. Ha nincs csendben, vedd fel, és játsz vele. Majd megtanulja, mikor kell aludni.

2009. szept. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nálunk az oldalra forditás vált be.Amikor nyügös volt oldalra forditottam,ha kellett odabújtam mellé amig elaludt-aztán meg párnával támasztottam meg.Nálunk ez volt a "csodaszer"
2009. szept. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!