Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tesztek a járóka aljára?

Mit tesztek a járóka aljára?

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
én játszószőnyeget
2009. szept. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a régi fajáróka aljába habszivacsot (3cm), mert az alja is bútorlap, a már kisebb szivacsréteggel boritott járóka aljába takarót+lepedőt (ez van a nagyiknál).
2009. szept. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én eleinte egy gyapjútakarót hajttam bele, és letakartam egy pléddel. Mikormár nagyobb volt, a habszivacs játszószónyeget tettem bele.
2009. szept. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én megvettem a belevaló betétet. Szivacs, rajta mosható huzattal.
2009. szept. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én vágattam szivacsot, és műbőrrel vonattuk be. Mondjuk a járóka ingyen volt, ezért megengedtem magunknak a luxust, ismerős kárpitos csinálta, anyagárban, de így is majdnem dobtam egy hátast az ára miatt.
2009. szept. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem tettem semmit. Fa járókánk van, az alja műanyag vékony szivaccsal. Eleinte próbáltam plédet, de ahogy forgolódott mindíg összegyűrte. A mászásban, felülésben is zavarta. Most tiz hónapos, sokat áldigáll lépeget benne, nem látom szükségét egy vastag betétnek. Nem hideg, és nem is olyan kemény, hogy megüsse magát ha elesik. A rácsokon viszont gyakrabban koppant a buksija, de legtöbbször ő észre sem vette:)

2009. szept. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek :-)
2009. szept. 15. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!