Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? (agresszív férj)?

Mit csináljak? (agresszív férj)?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3 napja nagyon beteg elég sokat van most kézbe meg elég nyügi szoval nem könnyű most. Férjem nem segìt ma hazajött melòbòl és kérte kicsit feküdjek oda mellé az ágyba odamentem de mondtam neki csak pár percig tudok mert nyügös a fiùnk erre mikor a kicsi elkezdett sìrni felakartam állni az ágybòl a férjem tök erősen megszoritotta a kezemet nagyon fájt. Nem engedte, hogy odamenjek a kiságyhoz elkezdett velem kiabálni ilyeneket mondott, hogy egésznap csak a büdös kölyökkel vagyok ilyesmi. Sikerült felálnom erre megyek a kiságyhoz és nekilökött. Kiabált, hogy takarodjak el mert megver meg ilyenek. Gyors fogtam a gyereket kijöttem a szobábol erre utánnam jött felborogatta a butorokat orditozott felöltözött és elment. Nem akarom,hogy hazajöjjön félek, hogy bántja a kicsit. A hò miatt nemtudok elmenni sajnos ès nem tudom mit csináljak. 21 hetes kismama vagyok. Még soha nem viselkedett ìgy.
2013. márc. 14. 14:48
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 A kérdező kommentje:
Faluban lakunk renrség nincs és rossz mert pont egy hegységben lakunk ès nagyon nagy ho van és nagyon esik.
2013. márc. 14. 15:32
 32/62 frászkarikaborsó ***** válasza:
37%
akkor dobj neki egy SMS-t hogy 2 óra múlva már nem leszel ott. Közben meg hívd fel a rendőrséget és mondd el nekik hogy mi történt, félsz a bántalmazástól ha hazaér, és kérdezd meg nincs-e valaki aki kimenne erre a 2 órára hogy veled legyen. Hátha van.
2013. márc. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
45%
Ha nem tudsz elmenni, zàrd ki, ha eroszakkal be akar menni hìvd a rendorsèget!
2013. márc. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
45%
A közelben tuti van valahol rendőrség, kötelességük kimenni.
2013. márc. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 frászkarikaborsó ***** válasza:
100%
vagy hívj át valakit, aki veled tudna lenni addig amíg anyukád érted megy. Szomszédot, barátnő férjét, volt osztálytársat, bárkit.. Csak van valaki...
2013. márc. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés most komoly??!!

Mert nem értelek!

A havazás zavar, így inkább megvárod a férjed??!!

Akárhova is ment, egy faluból gyalog is pikkapakk hazaér.

2013. márc. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsan összepakolnék, ami a legszükségesebb és átmennék a szomszédba, míg anyukám odaér. Persze szólnék anyunak, hogy a szomszédnál álljon meg.
2013. márc. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is gyanús ez a kérdés.

Én inkább csomagolnék, mint a net előtt ülnék.

2013. márc. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 A kérdező kommentje:
Bnőm férje átjőn de ő is 15 perc mireideér kpcsival férjem pedig hivott hogy mindjárt itthon van.
2013. márc. 14. 15:45
 40/62 anonim ***** válasza:
50%

Inkább valamilyen segély telefonszámmal segítsetek ne hurrogjátok le szegény hölgyet!!

Én nem tudok ilyet

2013. márc. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!