Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? (agresszív férj)?

Mit csináljak? (agresszív férj)?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3 napja nagyon beteg elég sokat van most kézbe meg elég nyügi szoval nem könnyű most. Férjem nem segìt ma hazajött melòbòl és kérte kicsit feküdjek oda mellé az ágyba odamentem de mondtam neki csak pár percig tudok mert nyügös a fiùnk erre mikor a kicsi elkezdett sìrni felakartam állni az ágybòl a férjem tök erősen megszoritotta a kezemet nagyon fájt. Nem engedte, hogy odamenjek a kiságyhoz elkezdett velem kiabálni ilyeneket mondott, hogy egésznap csak a büdös kölyökkel vagyok ilyesmi. Sikerült felálnom erre megyek a kiságyhoz és nekilökött. Kiabált, hogy takarodjak el mert megver meg ilyenek. Gyors fogtam a gyereket kijöttem a szobábol erre utánnam jött felborogatta a butorokat orditozott felöltözött és elment. Nem akarom,hogy hazajöjjön félek, hogy bántja a kicsit. A hò miatt nemtudok elmenni sajnos ès nem tudom mit csináljak. 21 hetes kismama vagyok. Még soha nem viselkedett ìgy.
2013. márc. 14. 14:48
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, most min gondolkozol?!

Tényleg azt akarod, hogy bántson Titeket?

Még ha bocsánatot is kérne, erre, hogy megszorítja a kezed és nekilök a kiságynak terhesen és borogatja a bútorokat, Te ezt normálisnak tartod? Mert én nem.

20 perc séta a beteg gyerkőccel jobb, mint sérüléseket szerezni egy elmebetegtől...


Ha ott maradsz pontosan mindhármótok életét veszélyezteted.

Csak van egy rokon, ismerős, barátnő, aki befogadna!!!

2013. márc. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 frászkarikaborsó ***** válasza:
100%
hívnék egy taxit és azonnal elmennék onnan a kicsivel együtt. Anyukámhoz, apukámhoz, barátnőhöz, bárhova, valaki csak befogadna amíg nem találok helyet hosszabb tartózkodásra. Ha meg időközben hazaérne akkor megmondanám neki hogy nem vagyok hajlandó vele együtt élni, és elmegyek, és ha erőszakkal akar visszatartani akkor rendőrt hívnék. Hát kb ennyi.
2013. márc. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
100%

hivj valakit, aki értetek tud menni! Bárkit! A rendőrséget is felhivhatod, hisz ez bántalmazás!

Ne tűrjed tétlenül!

2013. márc. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 A kérdező kommentje:
Mért tartanám normálisnak? Dehogy tartom pont ezert szeretnek lelepni. Ugy nez ki anyum eltud ertem jonni de legalabb masfel ora ide az ut
2013. márc. 14. 15:28
 25/62 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mondanék neki semmit, ha közben hazaérne, még tényleg képes és bántana titeket!!!

Csendben húzd meg magad és keresd nagyon a megoldást!

De ott ne maradj!

2013. márc. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
63%
Hol laksz? Van ott rendőrség?
2013. márc. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
100%
El onnan, minél hamarabb! Ne várd meg, amíg hazajön, nehogy nagy baj legyen!
2013. márc. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
100%

Akkor addig menj el egy barátnődhöz vagy a szomszédba.

Ne ülj otthon.

2013. márc. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
100%
Szomszédokhoz nem tudsz addig átmenni amíg anyukád nem ér oda? Vagy tényleg rendőrség. De ha más nicns akkor a 20 perc séta a láza gyerekkel, az is jobb mint otthon maradni.
2013. márc. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
100%
Nincs a közeletekben egy bevásárlóhely,könyvtár,pékség,bármi,ahova betudnál menni,míg anyukád odaér??? Másfél óra alatt haza érhet a férjed..
2013. márc. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!