Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? (agresszív férj)?

Mit csináljak? (agresszív férj)?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3 napja nagyon beteg elég sokat van most kézbe meg elég nyügi szoval nem könnyű most. Férjem nem segìt ma hazajött melòbòl és kérte kicsit feküdjek oda mellé az ágyba odamentem de mondtam neki csak pár percig tudok mert nyügös a fiùnk erre mikor a kicsi elkezdett sìrni felakartam állni az ágybòl a férjem tök erősen megszoritotta a kezemet nagyon fájt. Nem engedte, hogy odamenjek a kiságyhoz elkezdett velem kiabálni ilyeneket mondott, hogy egésznap csak a büdös kölyökkel vagyok ilyesmi. Sikerült felálnom erre megyek a kiságyhoz és nekilökött. Kiabált, hogy takarodjak el mert megver meg ilyenek. Gyors fogtam a gyereket kijöttem a szobábol erre utánnam jött felborogatta a butorokat orditozott felöltözött és elment. Nem akarom,hogy hazajöjjön félek, hogy bántja a kicsit. A hò miatt nemtudok elmenni sajnos ès nem tudom mit csináljak. 21 hetes kismama vagyok. Még soha nem viselkedett ìgy.
2013. márc. 14. 14:48
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenki valaszat edesanyamnal vagyunk mar. Minden rendben volt bnom ferje elobb ert ide mint a ferjem de ferjem is nyugott volt hal isten. Megvartuk edesanyamat es elmentunk. Azota is hivogat de nem veszem fel nrki a telefont
2013. márc. 14. 19:01
 52/62 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök, hogy jól vagytok, remélem rendeződik a helyzetetek. Sok sikert!
2013. márc. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
Jól van! És mik a tervek, hogyan tovább?
2013. márc. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
örülök, hogy jòl vagytok.
2013. márc. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
Örülök,hogy jól vagytok! Egész délután bújtam az oldalt,hogy írsz-e. Ismeretlenül is aggódtam értetek! Kívánom a legjobbakat Nektek! Írj majd,hogy mi van veletek.
2013. márc. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
MOst csak miattad óltem már gép elé.Reméltem a legjobbakat:)Tudod már mi lesz ezután?Édesanyád mit mondd?
2013. márc. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
Egy nagy adag kitartást neked. S remélem, hogy nem bocsátasz meg neki, mert erre nincs mentség.
2013. márc. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
Hu de sajnállak! Remélem rendbe jön az életed!
2013. márc. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:

Én is remélem a legjobbakat!!

Ne menj vissza hozzá, erre nincs bocsánat, amit veled tett és ezekután is tenne...ne tedd ki se magad, se a gyereketeket ennek!!!!

Minden jót!

2013. márc. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
Hála minden oks.Ne is vedd föl,szerezz neki egy fasza napot :)Vagy hetet ,vagy egy életet ha igy elrontotta már !!
2013. márc. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!