Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok a gyerekre mikor...

Mit adtok a gyerekre mikor gyümölcsöt, főzeléket ilyeneket adtok neki? Hogy mossátok?

Figyelt kérdés
A barackfolt nem jön ki a színes ruhákból. Nem győzöm sikálni, áztatni.. ti hogy csináljátok?
2009. szept. 15. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Mivel az előkék általában kicsik én simán egy konyharuhát kötöttem a nyakába. Ruhaujj felhúz, gyerek keze telepakolva játékkal, hogy ne a tálba és a szájába nyúlkáljon.

Ha mégis foltosz lesz valami, hát istenem, majd nem megyünk benne vendégségbe.

2009. szept. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Partli + az ölébe egy konyharuha (egészen a hátáig betűröm neki, nehogy leessen). Idő volt, míg megszokta, de most már nem húzogatja. Vagy az ikeában lehet venni hosszú ujjú, hátul nyaknál tépőzáras "etetőfelsőt".
2009. szept. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Ja, nem tudom mennyi idős a babád. Az én kislányom már 14 hónapos. Azért kell az ölébe is tenni, mert próbál önállóan enni.
2009. szept. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk műanyag előkénk van, vaminek kis tároló az alja, oda potyok a kajcsi, nagyon szupi, így a ruci tiszta marad.
2009. szept. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is műanyag van,jó hosszú,egészen a hasáig ér.Tescoba vettük.
2009. szept. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!