Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hós oltás után milyen...

15 hós oltás után milyen tüneteitek voltak és meddig tartottak?

Figyelt kérdés

Lányomnak eddig egyik oltás sem okozott semmilyen gondot, se hőemelkedése nem volt, sem evési -alvási gond.

Kíváncsi lennék, ti hogy viseltétek-belefogalmazva a válaszba azt is, hogy az előző oltásokkal hogy voltatok.

Köszönöm


2009. szept. 15. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:

eddig mindenhez kapott prevenart és háááát lázas voltés nyűgös,és sorolhatnám.

ettől nem volt semmi.

2009. szept. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Eddig egyik oltásnál sem volt semmi baj,de a 15 hónaposnál rettenet volt.A prevenárral együtt kapta.Másnapra hőemelkedés,láz tartott két napig.Azt hittem ,hogy oké túl vagyunk rajta.De nem!Jött a 8.nap és újra a láz.Nurofen,panadol,kúp majd hűtőfürdő.Három napig tartott,szinte semmit nem aludtunk.Ráadásul olyan volt,mint aki megfázott.
2009. szept. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
előző vagyok.Elfelejtettem,hogy iszonyú nyűgös is volt.Alapjáraton egy nyűglődős tipus,de most még jobban az volt.
2009. szept. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
MA megkaptuk , mi is Prevenárral együtt, meglássuk. Várok további tapasztalatokat.
2009. szept. 16. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!