Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti is vagytok néha ingerültebb...

Ti is vagytok néha ingerültebbek babátokkal?

Figyelt kérdés
Igaz most menstruálok igy alapból feszültebb vagyok.( hónapos a lányom este öszevisza alszik.van hogy kell van hogy alszik végig.Hát most kellt.sajna már ez ingerülté tett.ivott nem akart vissza aludni.énnem akartam altani gondoltam elkezdem a leszoktatást.nyűglődött felült én meg folytan csak visszanyomtam.aztán a végén kivettem mert sírt megettem de az se volt jó.aztán apja vette át nála pikk-pakk elaludt.Most meg lelkiismeret furdalásom van hogy ilyen voltam vele.Van egy csodás egészséges babám és ilyen voltam vele :)
2013. márc. 17. 09:31
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom honnan vetted hogy valaki direkt csinálja. Mert nagyon úgy tűnik. Senki nem ìrta hogy üvölt meg üti- veri a babáját már bocs. Pillanatnyi idegeségről volt szó amit nagyon megbán mindenki,de akkor se üti meg bántja a gyerekét.Amugy meg honnan tudod kinek milyen gondja- baja van. Mártirkodni bárki tud. Nehogy már azt hidd csak neked vannak gondjaid.Mindenkinek megvan a maga gondja nem csak. neked.
2013. márc. 18. 17:07
 12/17 anonim ***** válasza:
24%

A kérdésed ez volt: "Ti is vagytok néha ingerültebbek babátokkal?"

A kérdésre válaszoltam, hogy nem, én nem. Máskor úgy fogalmazd meg a kérdést, hogy "gyertek, veregessétek meg a vállam, hogy helyes dolog ingerülten, durván bánni egy kisbabával". Bár a legtöbben ezt tették.

2013. márc. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
5%

Na, mondom én, hogy csak az a válasz a jó, akik megveregetik a válladat...

Hol írtam, hogy bántottad a babádat, vagy bármi ilyesmit? A kérdésre válaszoltam azzal, hogy leírtam, hogy én nem durvulok a babával, bár számítottam rá, hogy ezért majd kapok a fejemre...

2013. márc. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
5%
Bár még mindig inkább itt dühöngd ki magad, mint hogy a babán vezesd le a feszkót...
2013. márc. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
47%

63%-os, nem a kérdésre válaszoltál!


Hiszen a kérdés:

"Ti is vagytok néha ingerültebbek babátokkal?"


A te "válaszod":

"Szerintem egy pici babával üvöltözni, pláne durván bánni nem megbocsájtható dolog. Ha az ember úgy dönt, hogy gyereket vállal, akkor mérlegeljen, és csak akkor menjen bele, ha az ilyen dolgokat tudja normálisan kezelni."


Miről is beszélsz?

2013. márc. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
24%
Nyomogathatjátok a 0 százalékot akármeddig, mert szúrja a szemeteket, hogy én nem üvöltözök egy kisbabával, de attól még ti cselekedtek helytelenül, gondolom ezt ti is tudjátok valahol, különben nem háborított volna fel ennyire az, hogy én nem bánok durván a kisfiammal.
2013. márc. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
35%

"Először is kedves nemnormális válaszoló azt irtam hogy nem engedtem őt felülni alvás helyett. Nehogy már azt mond hogy én bántom a gyerekem. Te teljesen elvagy tévedve. Bìrom az ilyen állszenteket mint te. Tényleg jó nagy próblémaid lehetnek de nem az életben hanem az agyadban."


"Jaj te szegény azt hiszed felidegesítesz vagy komolyan veszlek. Marhára nem érdekel ilyen álszent magàt mártírnak beállitó kamugép véleménye :) ki hiszi el szerinted amiket írsz?"


Látszik hogy menstruálsz :) Egyébként ha csak a menstruáció miatt vagy feszült akkor van egy nagyon jó szer, Magne B6 Femina a neve, ez majd szépen kiegyensúlyozottá teszi az idegeidet azokon a napokon.

2013. márc. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!