Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Utazás babával?

Utazás babával?

Figyelt kérdés
A kislányom a nyaralás idején 2,5 hónapos lesz. Azt olvastam, hogy egy újszülött 2 napos kortól repülhet. Esetleg van valakinek tapasztalata, aki kisbabával repült? Egy újszülött talán jobban is tűri a repülést? És mit kell feltétlenül vinnem egy külföldi útra, ha babával indulok?

2013. márc. 19. 08:34
 1/9 anonim ***** válasza:
én nem repültem még babával, de egy ilyen picivel biztosan nem is repülnék. Várnék vele még pár hónapot...(de ez csak az én véleményem)
2013. márc. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Èn rengeteget utaztam babáimmal, repültem is 10 órát is már, és autóan is utaztunk rengeteget.


DE én 2,5 hós babát soha nem vinném el nyaralni, és föleg nem repülöútra. ha pl külföldön éltek és haza mennétek az más, akkor kibír egy kisebb-nagyobb utat és családi környezetbe mentek, ahol lesz segítség stb...

Még 2,5 hósan lehet éppen 39 fokos lázzal fogsz feküdni mert tejelzáródásod lesz. ez nagyon gyakori. vagy éppen ordít a gyerek mert nincs elég tejed, vagy fáj a hasa a tápszertöl, vagy még ezer dolog.

3 hó alatt max közeli családhoz haza menni.


elsö lányommal 3,5 hósan utaztunk Mo-ra repülövel. ez 2 órás út volt habár mindennel együtt 5 óra út volt.

Aztán késöbb 14 hósan repültünk elöszrö nyaralni 10 órás repülöút.

másodikkal nem repültem még, vele5 hósan voltunk 1000 km-es autóúton akkor is Mo-ra.

elég kaja, és kitartás. ismerni kell a gyereket, hogy tudd mit viszel neki, mire van szüksége.

2013. márc. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Biztos nem repülnék vele. Még én is rosszul vagyok tőle, bedugul fülem, orrom, szédülök, hányok. Soha nem tenném ki ennek a pici babámat.
2013. márc. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Nem Magyarországon élünk és a nagyszülőkhöz szerettünk volna ellátogatni.
2013. márc. 19. 08:43
 5/9 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Az teljesen más, föleg ha nem 10 órás útrol van szó.

Te nyaralásnak írtad, és ott egy idegen helyen lennétek, ahol szerintem nem kikapcsolódás hanem csak mérgelödés lenne a picivel, föleg ha végig üvölti.

Ha Mo-ra mentek, akkor hajrá, nem lesz ez akkora gond. A repülés annyival jobb, hogy ott kitudod venni útközben és nem kell végig a hordozóban ülni. ott tudnak melegíteni vizet a repcsin, nem igazán látják ha szoptatsz. stb...

2013. márc. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2013. márc. 19. 09:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Én sem vinnék egy ilyen pici babát. 2 és fél hónaposan bármi betegséget is elkaphat.
2013. márc. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 M.Andrea24 válasza:
4-5 hónapos terhesen lehet repülővel utazni? Vagy meddig lehet?
2013. jún. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez légitársasàgonként vàltozik, érdeklődj utàna. De azt hiszem kb a 30.hétig engedélyezik, persze ha a terhesség probléma mentes.
2013. jún. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!