Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a párommal nagyon szerettün...

Mi a párommal nagyon szerettünk volna gyereket, de a párom szülei telebeszélték a fejét minden hülyeséggel, ugy hogy most ott tart, hogy nem akar babát, ami nekem nem jó! Mi van ilyenkor?

Figyelt kérdés
2013. márc. 19. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Próbálj meg beszélni a pároddal, nem tudom mit mondhattak neki a szülei ami ennyire eltudta tántorítani, de azt gondolom igazán nem is szeretett volna babát, ha le lehetett könnyen beszélni a dologról. De tényleg próbálj meg beszélni vele. Hány évesek vagytok?
2013. márc. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát én meg nem,mert nem a szüleinek szülöm,hanem Magunknak,és itt nem a nyűgről van szó.De látom te sem vagy család centrikus.
2013. márc. 19. 21:34
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha ennyire könnyen lebeszélték, ő sem...
2013. márc. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Nézd, ha le tudtak beszélni róla, akkor nem akarta igazán soha. Tessék választani: o kell gyerek nelkul, vagy gyerek mással.
2013. márc. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Olyanokat mondtak neki,hogy unoka nem kell,meg hogy a mai világba minek a gyerek,meg ehhez hasonlókat.
2013. márc. 19. 21:35
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Jaj beszélj a pároddal, hogy vagy a szüleit választja vagy téged, és gyermeket :)

Nagyon nagy öröm a gyerek, de nagyon nagy felelősség is!

És igen ha normálisan akarod nevelni, és tartani, akkor sok költség is! Ezzel is számolnod kell... De mindez eltörpül amellett hogy mennyi szeretetet fog adni :) A párod szülei amikor majd megszületik az unokájuk, akkor ők lesznek a legboldogabbak! A pároddal meg beszélned kellene :). Kitartás! Állj a sarkadra, és ne hagyd magad elnyomni!

2013. márc. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Első vagyok. Miből gondolod, hogy nem vagyok családcentrikus? Abból, hogy olyat írtam, amit nem akartál hallani? Te kérdezted a véleményünket. egy 30 hetes kismama
2013. márc. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is azt gondolom, ha a párod is annyira akarna családot, az isten se tudta volna lebeszélni róla. Legfeljebb elbizonytalanodott volna egy kicsit. Valószínű, h nem akart gyereket, (vagy nem tőled) és most pont kapóra jött,h az anyja lebeszélte, így tud mire hivatkozni, h miért nem akar.
2013. márc. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Itt most mindenki mondott valamit,a lényeg az,hogy jön a választás,vagy én vagy a szülei.Én 30 a párom meg 35 éves.
2013. márc. 20. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!