Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek a baba mellett mennyit...

Nektek a baba mellett mennyit segít be a párotok? Szülés után és később?

Figyelt kérdés
Nálunk "csak" dolgozik, de az összes többit én csinálom, Mosok, főzök, takarítok, vasalok, boltba-postára megyek (babával), fürdetek, etetek, éjjel kelek, babázok,stb. Nagyon leterheltnek érzem magam, ez másnál is így van és csak én vagyok ilyen "nyafka"? Vagy nálatok ki mit csinál?
2013. márc. 19. 22:08
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

kedves kérdező és válaszolók

szeretném megkérdezni, hogy akiknél nem segít a férjük ott tervezett gyerek volt, előtte átbeszélték vagy sokat vártak a gyerekre?

nekünk kellett azért várni rá és valahogy így az elejétől fogva ez egy közös nagy projekt, szerintem ezért vesz jobban benne részt a férjem

nem kötözködök vagy bezzegelek csak kiváncsi vagyok, hogy bírkóznak meg ezzel a pasik, ha tervezett vagy ha nem a baba

2013. márc. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Mindenben segít, a gyerek (4 éves már)főként az ő feladata, amíg kicsi volt akkor is mindenben segített.

Igaz nekem 4. gyerek, neki 1-ső.

Én meg is mondtam, hogy már magamnak nem szülnék, ha ő szeretne gyereket szívesen szülök, de akkor vegyen részt a gyerek gondozásában.

Amúgy nálunk nincs, nem is volt családfenntartó. Nekem félállásom van + a családi vállalkozásunk. Így a munkát is megosszuk, mint ahogy a háztartást, s a gyerekeket is.

2013. márc. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!