Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hetes babámat kajcizás...

4 hetes babámat kajcizás előtt bepelenkázom. Megszoptatom, -közben ő bekakil-utána megint peluscsere, és ő enni kér ismét. Bekakil és igy tovább. Fáj a hasikója is néha, főleg ha kakil. Hogy lehet ez mellett beállítani egy normális 3 órás napirendet?

Figyelt kérdés
2008. jún. 10. 15:55
 1/7 A kérdező kommentje:
Még valami.Ti kakis pelusba lerakjátok aludni, ha már egyszer bepelenkáztátok előtte?
2008. jún. 10. 15:58
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem azt mondták a kórházban, hogy evés előtt kell pelenkázni. Ha közben bekakil (ami egyébként reflex), akkor nem kell újrapelenkázni, mert indul minden előről. Őket úgysem zavarja alvás közben.

Meg igény szerint kell etetni. Majd magától beáll a 3 óra. Nálunk is így volt. Sok sikert, jó babázást!

2008. jún. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ui.: Csak akkor cseréltem pelust kaja után, ha nem aludt el.
2008. jún. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én babám nagyon sokat bukott,ezért etetés előtt tetttem tisztába.Viszont etetés közben vagy után kakilt.Sehogysem volt jó.

Most már úgy csiálom,hogy etetés után büfi aztán fél órát várok,hogyha nem alszik el és utána peluscsere.

Az ilyen hasfájásra nekem a Babamosoly nevü tea segített.

Én jól bekrémezem a fenekét "körömvirágkrémmel" így hogyha egy kicsit tovább is marad a kakis pelusba nem irritálja a bőrét ill.nem szárad rá a cucc.

2008. jún. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is azt mondták a kh-ban,hogy őket annyira nem zavarja a kaki,mint minket.

Csak akkor rkom tisztába,ha nem alszik el.Amúgy többnyire gond nélkül el szokott aludni,kivéve,ha valami nagon nagy adagot alkot egyszerre.

A napirend meg beáll magától.Nálunk például nappal inkább 2-2,5 óránként van szopi.Éjjel meg volt már,h 8 óra is eltelt két szoptatás között,de általában 3-4 szokott.

A hasa azért is fájhat,mert túleszi megát.Ha nagyon görcsöl,akkor jó megoldás lehet egy kis kamilla tea.Illetve én most kísérletezem az édesköménnyel.

2008. jún. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. :)
2008. jún. 10. 16:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a kaja utáni peluscserét követően pár korty teát adok.
2008. jún. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!