Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a jó sorrend? Fürcsi után...

Mi a jó sorrend? Fürcsi után evés vagy fordítva? És kb. Milyen időpont nem késő még a fürcsihez? Mi fél 9-9 körül szoktuk fürdetni.

Figyelt kérdés
2008. jún. 10. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
7 kor fürdés!! utána evés , utána alvás!!! Attól is függ az időpont, mekkora a baba, de teli hassal nem kéne fürdetni, akkor inkább aludnia kell .9 óra már késő akkor már aludjon. Most kell kialakítani azokat az időpontokat, amiket majd az ovi megkövetel..addigra így szokja meg a rendet.
2008. jún. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. A baba 3 hetes. Azért kérdezem, mert a kórházban is fél 9-kor volt fürdés és mi erre álltunk be alapból.
2008. jún. 10. 18:28
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
teli hassal feküdni sem szabad. minimum fél órának kell eltelnie az evés és az ágybarakás között. a kér´´es mekkora a baba. igazábol fürdetni minden nap felesleges, ez csak szokás amit a csap vizzel hoztak be. lemoshatod egy vizes szivaccsal is ha nem izadt sokat vagy nem volt nagy bekakilás. a börünket nem mindenapi fürdésre találták ki ahol még vegyszerrel azt be is kenjük hogy a természetes védelem kicsi csírája se maradjon. szóval szerintem van amikor felesleges fürdetni. szerintem ha nektek ez megfelelö akkor mindegy mikor van, és késöbb is a fürdetés nyáron úgy is félkilenckor lesz és ágybabújás 9-kor.
2008. jún. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

második válaszolónak.A fürdetést nem azért csinálják, mert a baba koszos, hanem mert napirendet kell nála kialakítani és így szokja meg a cselkvéseket, hogy nyugodt tudjon maradni, mert a baba nagyon örül amikor tudja már mi fog következni.

Azért jó a fürdés evés alvás sorrend, mert közbe persze ott abüfiztetés ami negyed óra is lehet, de nem kell akicsit este szórakoztatni, csak aludjon nyugodtan.

2008. jún. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
a kórházban a műszakváltások miatt van későn fürdetés, de mindenkinek úgy kell az otthoni dolgokat kialakítani ahogy hosszútávon szeretné csinálni. Meg kell szoknia a kicsinek azt a rendet, amit szeretnél neki. Mérlegeld, hogy később is jó lesz-e ha 9 kor kell vinni fürödni, ha neked megfelel , lehet akkor is, de semmiképp ne rakd teli hassal kádba .
2008. jún. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
egyet értek az előtem szólóval!! egy babának is kell minden nap fürdeni! evés után se lehet letörölni a kaját rendesen az arcáról na meg ha a nyakába megy...!ráadásul izzadnak ők is ugyan ugy!!egy felnőnet is milyen jól esik este lefürödni!én ugy szoktam 7-kor fürdés,evés utánna büfézés és alvás!!reggel 9-ig felsem ébred!!hozzá van szokva szépen!!
2008. jún. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! További jó babázást! :)
2008. jún. 10. 19:36
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom 4 hónapos és mindig este 9 körül fürdik. Mert így apa ha véletlenül túlórázik, akkor is hazaér a fürcsire. Eleinte próbáltuk este 7-kor, de 10-kor úgyis eszik, így meg alszik reggelig :)
2008. jún. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, nekünk is ezért jobb a 9-kori fürcsi, mert Apa tutira otthon van már, míg 7-kor nem biztos. :)
2008. jún. 10. 19:43
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekünk beállt - 5. hónapos a fiam - a fél 9-kor fürcsi, aztán vacsi és alvás. 9 körül általában alszik.
2008. jún. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!