Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Üveges bébiétel vagy saját...

Üveges bébiétel vagy saját készítésű ételek?

Figyelt kérdés
Vélemények, tapasztalatok érdekelnek, hogy ki szerint, melyik a jobb?
2013. márc. 22. 15:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy le leszek pontozva a véleményem miatt. Én azt gondolom, hogy a biztonság persze nagyon fontos, de túl sem kell azért ezt aggódni. Nemrég kezdtem a hozzátáplálást a lányomnál, valószínűleg vegyesen fog kapni házikosztot és üveges kaját. Idényzöldséget, idénygyümölcsöt tuti nem fogok üvegest venni (max, ha megyünk valahova), de most pl. üveges őszibarackot adok neki, mert nyilván nem tudok venni simát. Sütőtököt ősszel pl. tettem el fagyasztóba, meggy is van bent és ha majd a kertünkben érik a szilva, meg a többi gyümölcs, akkor azokból is lesz fagyasztva (barátnőm próbálta a barackot, körtét fagyasztani, semmi baja nem volt). Tervezünk egy kis konyhakertet, de lehet kapni bio zöldségeket is, akár fagyasztva is, ha kell. Viszont, ha éppen nincs bio, akkor nincs, azzal sem tudok mit kezdeni. Szerintem nagyon fontos, hogy megszokja a házikosztot, mert akkor ahhoz is könnyebben fog alkalmazkodni, amit mi eszünk. Ráadásul menni fog bölcsibe kb. 1 évesen, ott sem fognak üvegest adni szerintem, sem biot.
2013. márc. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszát és véleményét! Ment mindenkinek a zöld kezecske! :-)
2013. márc. 23. 11:53
 23/24 anonim ***** válasza:
neked mi a véleményed egyébként? :)
2013. márc. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Én nagyrészt üveges bébiételt adok a babámnak, pont azért amiket, sok itt válaszoló Anyuka írt...
2013. márc. 24. 18:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!