Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes babátokat mindig...

Anyatejes babátokat mindig megszopiztatjátok ha éjjel felkel? Annyiszor ahányszor kel?

Figyelt kérdés
5 hónapos.Eddig 2x kelt éjszaka, mindig szopizott. Mostanában van hogy 2 óránként kel. Már volt hogy inkább cumit adtam neki és visszaaludt. Le kel szoktatni az éjszakai evésről vagy ez így jó anyatejes babáknál? Mitől kelhet 2 óránként? Nálatok hogy van ez?
2013. márc. 25. 07:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Növekedési ugrás??

Én mindig adok neki ha kéri. Érzed a melleden hogy csak cumizik vagy eszik is, ha csak cumi akkor vedd le őt és cseréld ki.

2013. márc. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehet :). Köszi.
2013. márc. 25. 07:18
 3/8 anonim ***** válasza:
én nem adok neki.megnyugtatom és alszik tovább.
2013. márc. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én adtam. 20 hós koráig kelt éjjel szopizni. Addig nem kellett neki se a cumi, se víz csak a cici:-)
2013. márc. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az Én Fiam ráállt arra, hogy este 9-től reggel 4-5ig kibírja evés nélkül. Anyatejes. Aztán 1 hónapja elkezdte, hogy felébredt 2x-3x és mindig evett volna (volt h a cumival Én is át tudtam verni). Rájöttünk, hogy este már nem lakik jól, nem elég neki a tejci és felkel arra, hogy éhes. Így a doki néni javaslatára elkezdtem a hozzá táplálást 5 hósan, és este 6körül mindig adtam neki főzeléket, hogy a fürdés utánra maradjon a cicizés, és az alvás.

Én nem akartam vissza szoktatni a 2óránkénti evésre,,,

2013. márc. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Enyém is nagy cici rajongó, éjjel is szokott hozzámbújni. Vagy mert éhes, vagy mert szomjas (én is felkelek éjjel inni, ők miért nem lehetnek szomjasak?????), vagy álmodik, megijed és én kellek a megnyugváshoz.
2013. márc. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3 hónapos a kislányom :)

Este 8-9 körül eszik es általában bírja 5-6 ig. 1-2x kel közte fel, akkor odaadom neki a cumit, mesimogatom, megnyugtatom. Ha visszaalszik, akkor hagyom, de ha nem tud, akkor természetesen adok neki :)

Általában visszaaltatja magát es 5-6 körül kel enni. Utána meg visszaalszunk együtt 8-9ig. :) 7300 gramm a drágám, úgyhogy próbálok nem minden kis nyögésre enni adni :)

2013. márc. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Az én babm is 7600gr pufóka. Úgyhogy talán nem baj ha néha cumival alszik vissza éjszaka :).
2013. márc. 25. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!