Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha 5 hónapos tápszeres...

Sziszi1118 kérdése:

Baj, ha 5 hónapos tápszeres babámat éjjel nem büfiztetem?

Figyelt kérdés
Azért nem büfiztetem éjjel (2 ora körül) és hajnalban (5-6 között), mert tobbnyire arra nagyon felkel és kb. 2 orát kell vele sétálgatni, mert nem akar visszaaludni. Ezt ma éjjel probáltam ki előszor tudatosan és aludt szépen tovább. Eddig csak olyan fordult elő, hogy elaludt, én hiába tartottam nem büfizett. Egyelőre csak tápszeres, jövő héten lesz 5 honapos és akkortol kezdünk majd kostolgatni a doktornő javaslatára. ... Más: Nektek hány honapos babátok aludt legalább reggel 5-ig? Most fogjuk kezdeni a hozzátáplálást. Ne várjak tőle csodát, hogy majd jobban telítődik a kis pocakja és tovább alszik? Persze nem mostanra gondolok, mert az az 1-2 kanál kostolas termeszetesen nem változtat semmin :)
2013. márc. 25. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem mindengyik lányom nagyreszt tápszeres volt.

Mindegyik 2 hós korától 8-8-ig aludt.

Büfit felesleges ha nem büfizik, én addig csináltam amíg büfizett. Enyi idösen tuti nem. Ha nem bukik vissza, nem ébred fel késöbb hasfájástól akkor felesleges kínozni.

2013. márc. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Éjjel én sem szoktam és semmi bajuk nem lett.
2013. márc. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát az alvásról anyit hogy nekem a kislányom 5 hetes kora óta reggel 7-8 körül kell ( Magyarul 1 hós ) :) Semmi kőze hozzá.. :) Hát nekem a gyümölcstől hamarabb éhes a lányom 2 órát bír ki - a főzeléktől 4 órát - uzsonnától pedig 3 órát - Reggel a tápszertől 3 órát - Este 9 kor van vacsi és reggelig alszik a mai napig ő 7 hónapos! :)
2013. márc. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyet ertek, ha nem faj a hasa, nem bukik akkor hagyd. Atlz enyem harom honapos es en is hagyom. Van hogy bofizolik az agyban msgatol. Es nem bukik vissza hanemszepen alszik. Este 9tol reggel 5-6 ig.
2013. márc. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Még annyit szeretnék kérdezni, hogy nektek mennyi tápszert eszik meg a kicsi egy nap és hányszor?
2013. márc. 25. 13:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem mikkor 5 hós volt akkor a reggeli-ebéd-vacsi volt tápszer 160ml most űgye 7 hós és csak reggel-este eszik tápszert 200ml-t :)
2013. márc. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk már 5 hónaposan a tizorai meg az uzsi megvolt azért! :)
2013. márc. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!