Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért baj, ha a babám a...

Miért baj, ha a babám a karomban szeret aludni?

Figyelt kérdés

Kisfiam 17 hetes napközben 3szor alszik.Délelőtt sikerül néha a kiságyban elaltatni,de néha nem,és akkor a karomban alszik el,vagy,ha a kiságyban 1 óra után felsír és fel kell venni,és úgy alszik tovább.Próbáltam letenni,de úgy felébred és a nem alvás a vége.Ha a karomban van 2-3 órát is alszik jóízűen 1xre.

Tudom,hogy ez nem jó,de inkább aludjon,mint nyűgös legyen.de sokan azt mondják,hogy ez nem jó,mert meg kell tanulnia egyedül aludni stb.Este egyedül alszik el a kiságyban.

én úgy érzem nem baj,nem kell sétálgatni vele elringatom,és utána csak velem akar lenni,nem hátráltat,és még egy 20 évest se láttam,akit az anyja ringatna,a nappali alvás pedig egy idő utén elmarad vagy 1re redukálódik

szerintetek?pro és kontra egyaránt érdekel



2013. márc. 26. 13:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%

13:19 vagyok


Hidd el,nem baj ez.

Élvezd ki,kb még bő fél év,és nem fog így ellenni,ő fogja kérni hogy vizszintesben aludjon:)

Onnantól meg nincs ölbn babusgatható alvó picibaba.

2013. márc. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
88%

Ez neked kényelmi szempont. ha neked nem gáz, akkor ok.:)

Én tuti nem bírnám ki. :)

szerintem ennyi a pro-kontra. :)

örültem, hogy alszik, és "szabad" vagyok. :D

tusoltam, telefonálgattam, házimunkáztam. stb..

2013. márc. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

akkor ok,csak ugye nem ez van a nagykönyvbe írva,így volt bennem egy félsz

de akkor kihasználom,míg "szerelmes belém" 15 év múlva úgyis nagyon nem ez lesz a szitu....

2013. márc. 26. 14:11
 14/17 anonim ***** válasza:
73%

Attól függ, melyik könyvet olvasod:D

Igen nagy irodalma van annak is, hogy jó, ha a gyerek a karodban alszik, olvasd ezeket és akkor megerősítést kapsz, nem csak "laikus" anyukáktól:).

2013. márc. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
84%

Az a véleményem, hogy egy gyereket addig kell babusgatni, amig pici. Addig kell ölbe hordozni, simogatni, ölelgetni, puszilgatni -mert most van rá szüksége.

Az én lányom ennyi idősen, mint a te babád a kezemben aludt. És én közben kikapcsolódtam. Simán leszokott róla.

2013. márc. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

húha kedves kérdező,vagy lepontozgatók ,vagy akik egyet értenek amit a kérdező írt, előszeretettel lepontozták azokat akik nem..

szépek vagytok hányinger ez az egész.

ringasd a babádat kézben egész nap,ahogy akarod

végül is 20 éves korában csak nem kell, igaz.


csak akkor minek tetted fel a kérdést ha az ellentétes válasz nem tetszik????????????????

2013. márc. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
nyugi van kedves utolsó,,,nem engem kell leb...ni,mert nem én pontoztalak le!!nem értem sose ezt a kiakadást a lepontozásért,ha vki 95% felett teljesít álomutazást nyer vagy mi?engem sose izgat ki hány pontot ad,leírom a véleményem és kész,de hangsúlyozom,nem pontoztam senkit....még
2013. márc. 26. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!