Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mátòl huzogatni kell a...

Mátòl huzogatni kell a fiam kukiját! Ti hogy csináltátok hogy ne fáljon neki?

Figyelt kérdés
2013. márc. 26. 18:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Fürdésnél célszerű, nekünk úgy ajánlotta a doki és csak addig húzd neki amíg a bőr engedi, napról napra jobb lesz majd. Nem kell durván, hanem finoman, de határozottan és tényleg amíg engedi a bőr, nehogy berepedjen neki és fájjon.
2013. márc. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Már bocsánat, de mi az ördögért kell húzogatni neki? 3 fiam van, és még csak hallomásból sem ismerem ezt.
2013. márc. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hány éves a fiad?

Szobatiszta-e már?

Mennyire megy hátra a bőr?

Ki mondta, hogy mától KELL?

Ha orvos, miért nem magyarázta el, hogyan kell?

2013. márc. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
sziasztok! ő még csak 5 hónapos. igy nem is szobatiszta. nem nagyon értem miért kell ilyen pici babának huzogatni mikor fáj neki. és tegnap picit vérzet is neki. gy. orvosunk mondta hogy kezdjem el. elmagyaràzta mit kell csinàlni csak nem tartom normàlisnak a dolgot.
2013. márc. 27. 07:54
 5/13 anonim ***** válasza:

nem tudom, hogy a mai világban hogyan nem hallottak emberek erről???

A Fiam 6hós, a gyerekorvos már a KÓRHÁZBAN is mondta a hazabocsájtáskor. Majd másnap mikor kijött a gyerekorvos detto. Azóta akármikor megyünk megnézi a kukacát és mindig elmondja h fürdéskor amennyire engedi a bőr húzzam hátra neki.

És nem fáj neki.

2013. márc. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
csak akor miért sír ha nem fàj ? alig huzom le neki mert nem is merem mert hogy sír.
2013. márc. 27. 08:18
 7/13 anonim ***** válasza:
Az én Fiamnak tényleg nem fáj. Meg se érzi, semmit nem reagál mikor csinálom. Nem tudom, de remélhetőleg nem fáj a Te Fiadnak sem. Lehet h szokatlan neki.
2013. márc. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha vérzik, rosszul csinálod és túl sokáig húzod hátra :( És persze hogy fáj akkor...


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_.. — itt a #9-es válaszban kifejtettem a gondolataimat a témában.

2013. márc. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
5-ös, nyilván azért, mert az enyémeknek nem volt letapadás-problémája. Ha nincs ilyen, akkor baromság húzogatni. Gratula a gyerekorvosaidnak.
2013. márc. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Utolsó! Majd átadom az orvosaimnak hogy egy Anyuka felülbírálja őket! Üdv. :D
2013. márc. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!