Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Történt veletek ilyen? Betette...

Történt veletek ilyen? Betettem a mikrós sterilizátort víz nélkül a mikróba..

Figyelt kérdés
Egy játszócumi bánta, illetve a cumisüveg alja egy helyen megpúposodott. Szerintetek a szilikon etetőcuminak van baja? Látszani nem látszik rajta semmi. Használható ez még? Elvileg bírja a hőt, nem? JÁrt már így valaki?? Aventes a cucc...
2013. márc. 27. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
sztem én nem használnám.. ki tudja, mi jöhet ki belőle ilyenkor. én pont tegnap tettem tönkre az egyik orrszívó fejet, odatettem kifőzni és elmentem etetni a gyereket... itt volt a nagymama, azt hittem figyeli és mire végeztünk az etetéssel, már nyúlt az orrszívó a száraz fazékban.. :D
2013. márc. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem van szilikon sütőformám. Bírja a hőt, szépen sül benne a süti. De állítólag nem egészséges sem a teflon bevonatú edény használata, sem a szilikon forma, sem a szilikonos sütőpapír, mert a műanyagból hő hatására az ételbe kerülhetnek káros anyagok.


Én használok ilyeneket és szerintem a cuminak sincs semmi baja. D majd megkérdezem a férjem, ő műanyagipari mérnök.

2013. márc. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én sem használnám a helyedben!

Egyik barátnőm így tett tönkre két sterilizátort, hogy elfelejtett vizet rakni bele, és az egész "megolvadt" :)

Dobd ki az üveget és az etetőcumit is, én nem kockáztatnék.

2013. márc. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!