Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Együtt alvás? Mi lehet a...

Együtt alvás? Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

6 hónapos a kisfiam, egyre rosszabbul alszik, van hogy 5 percenként nyöszörög. Nem sír, nem kel fel, csak nyöszörög, ha oda megyek hozzá és megfogja a kezem, alszik tovább.

Sajnos mostanában rászoktattam, hogy úgy alszik el, hogy fogja a kezem, így szépen 5 perc alatt elszenderül. De mostanában éjszaka is, ha felébred keresi a kezem. A férjem szerint én rontottam el.De én úgy vagyok ezzel, ha rám van szüksége, akkor megadom neki. Mit tegyek? Hogyan szoktassam le erről?

Ja, persze a férjem hallani sem akar az együtt alvásról. Eddig én is ellene voltam, de már eléggé kivagyok, így már feladnám az elvemet a nyugodt éjszakákért cserébe.

Mit gondoltok? Mit tennétek a helyemben? Tényleg elrontottam?



2013. ápr. 4. 10:51
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Mindenki válaszát köszönöm! Egy baj van, a férjem továbbra sem akar hallani arról, hogy a gyerek velünk aludjon. Azt mondta, hogy inkább felváltva "éjszakázzunk" vele. Na, bumm! Csak az a baj, hogy az esetek 90%-ban én kelek hozzá. Na nem mondom, hogy nem segít. de én akkor is felébredek a fiam hangjára, ha a férjem megy hozzá. Szóval, ez van. Kialvatlanság marad... De meddig fogom bírni, nem tudom.
2013. ápr. 5. 18:50
 12/15 anonim ***** válasza:
Esetleg egy matracot vihetsz te hozzá az ő szobájába, és úgy együtt aludni, vagy meggyőzni arról a férjedet , hogy ma szinte mindenki csinálja hogy az ágya mellé tolja a kiságyat....
2013. ápr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, az a pici kis emberke egyedül.:( mindig sírnia kell, hogy menjen hozzá valaki. Akkor legyen a férjed egyedül, Te meg költözz át vagy beszélj a férjeddel újra, h szegény pici ott van egyedül és ez milyen ijesztő lehet Neki.
2013. ápr. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem hagyjuk sírni egy percre sem, azt azért ne gondold, rögtön rohanunk hozzá, ha jelzi. Egyébként nem sírni szokott szerencsére, csak nyöszörög, de persze azt sem hagyjuk. Csak hát jó lenne, ha azt sem csinálná és nyugodtan tudna aludni.
2013. ápr. 6. 11:24
 15/15 anonim ***** válasza:
Persze, értettem amit írtál, csak arra gondoltam, ha felébred rossz Neki egyedül ezért jelez és jól teszitek, hogy mentek. Csak gondolom fáradt vagy már. Nekem olyan fura, hogy a kicsiket rögtön egyedül altatjuk, mikor előtte össze voltunk velük nőve. Miért kell így lenni, mi lesz, ha velünk alhatnak? De ez már nem volt kérdés. Bocs, h így elengedtem magam.
2013. ápr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!