Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit javasoltok "elegem van...

Mit javasoltok "elegem van már a gyereknevelésből" erre az érzésre?

Figyelt kérdés

Nagyon elegem van már, tiszta idegbeteg vagyok. türelmem már nulla.... Idegességemben kidobnám az ablakon (tudom most sok szülő megvet emiatt a kijelentésen miatt, de valljuk be sokan így érzünk is, még ha nem is mondjuk ki!!)

Elegem van, hogy minden reggel küszködéssel, meg sírással kezdődik, aztán napközben is folytatódik. Hagyom küszködni, nyígni, sírni, mert már nem érdekel, semmit se tegyek mellette? Szaladjon a ház? Ne is fésülködjek csak állandóan vele foglalkozzak? Az etetés meg megint egy külön idegbaj, hol szépen eszik, hol meg csak nyíg, szenved, nem akar enni.... (fél éves múlt) Mit lehet ilyenkor tenni?? Mi az eget csináljak, mert már nem bírom! Teljesen kész vagyok idegileg! MÁr az is megfordult a fejemben, hogy minek kellett nekem gyerek.... Teljesen el vagyok keseredve :(



2013. ápr. 4. 12:27
1 2 3 4
 31/35 Emianya ***** válasza:
teljesen erthetö,hogy ki vagy akadva!es "puszok"valaszaval ertek egyet.meg kell talalnod,mi a baj,mert a babak nem sirnak azert hogy anyat kiidegeljek,hanem mert valami nem okes.es mindenkepp kell valami kis segitseget keresned.ha csak par orara,mar az is sokat segit.baratnö,szomszed,mi van a nagyszülökkel?azok meg könnyen itelkeznek akiknek angyali babajuk van,es ha sir epphogy csak nyekereg alig lehet hallani,mert alltalaban az ilyenek itelkeznek!
2013. ápr. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Kedves Emianya válaszodat kicsit cáfolnám (bocsi) Én is ítélkeztem a kérdezőn,de az enyém is nagyon hasfájós és sírós baba,van úgy hogy torka szakadtából üvölt,és sokszor nem tudok vele mit kezdeni.Nekem még anyósom is rondít a helyzetemen,mert ilyenkor rám töri az ajtót,és a helyet,hogy segítene ossza az eszét.(ez az én problémám)Azért én soha nem gondoltam olyanokra,hogy kidobom az ablakon,és a többi,de lehet kicsit türelmesebb vagyok a kérdezőtől.

Kedves kérdező tőled meg elnézést kell kérnem,mert tegnapelőtt megszóltalak,és tegnap nálam borult ki a bili.Jó nem annyira durván mint nálad,de azt hiszem megérdemeltem.Tényleg BOCSI?A citromfű tea nekem szokott segíteni,és kávédat is felezd meg.Sok sikert és kitartást a jövőben.

Első válaszoló voltam.

2013. ápr. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

29-es valaszolo vagyok.

En is cafolom a valaszod Emianyu. Mindket fiammal szenvedtunk az elso 3 honapban a hasfajas miatt (en vagyok kulfoldon 2 fiuval ,ferj meg sokat melozik) most 6 honapos a kisebbik fiam es meg nem aludtam at egyetlen ejszakat sem es nem am 1-2 alkalommal ebred hanem 5-6-szor is es cumit nem fogadja el csak cicin hajlando vissza aludni pedig nem ehes. Aztan reggel ebred a nagyobbik mikor a kicsi mar vissza alszik szoval akkor se tudok pihenni es nekem egyaltalan nincs segitsegem ,mindent en csinalok. Szoval nem angyali gyerekem van, nagyon nem konnyu igy az elet es nem itelkeztem senki felett csak kiakadtam arra a valaszolora aki nezte az alvo babajat es azon gondolkozott,hogy megtudna fojtani. Igenis,ezt melysegesen elitelem. Ha idaig jutnek biztos keresnek segitseget vagy elmennek egy pszichologushoz mert ebbol meg tragedia is lehet. Teljesen termeszetes ha az ember kiakad, elege lesz hiszen emberek vagyunk nem robotgepek ,mi is vagyunk pihenesre,nyugalomra,kikapcsolodasra csak ezek a gondolatok nem normalisak (megfojtanam,kidobnam az ablakon).

2013. ápr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:

SAjnos igen, nem normálisak ezek a gondolatok, és valóban ha így megy ez jó idejig tragédiák is születnek belőle....

Alig várom már a jövő hetet, elutazunk a rokonsághoz! Nagyon remélem, hogy kikapcsolódhatok majd egy kicsit :)

Bár akkor meg azon vagyok állandóan, hogy bánnak a babámmal, mit csinálnak vele.... Mert ugyebár nem egyek a nevelési elvek :D

2013. ápr. 7. 20:14
 35/35 A kérdező kommentje:

bocsi, ideig :P

már annyira eluralkodott az agyamon a stressz, hogy írni és beszélni sem tudok helyesen! Pl. tegnap azt mondtam az ajánlja helyett, hogy ajánli.... no comment.

2013. ápr. 7. 20:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!