Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is van olyan 14hós...

Másnak is van olyan 14hós babája, aki még nem jár?

Figyelt kérdés

Enyém még sajna nem megy, tudom, hogy ez nem jelent gondot, csak kiváncsi vagyok, hogy rajtunk kivül is van-e még ilyen babuci?

Köszi!!


2013. ápr. 4. 23:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Van, persze, hogy van. Barátnőm lánya 18 hónaposan kezdett járni, 3 évesen mondta nekem az anyja, mikor azon csodálkozott, hogy az én lányom már 15 hónaposan szépen sétált. De ha nem mondja soha nem derült volna ki, semmi baja a kislánynak.

Ahhoz képest az én lányom is későn kezdett járni, 13 hónaposan még javában mászott, aztán 15 hónaposan már egyedül tette meg az első lépéseit. Most 20 hónapos, komolyan nem érem néha utol. Nagyon gyorsan szalad.

Ne aggódj, nincs gond. 18 hónapos koráig el kell indulnia, ennyit mondanak az orvosok.

2013. ápr. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen :)


Vagyis... Az első szülinapja után egy nappal lépett hármat-négyet, de a gyökér anyósom utána kapott és fejre esett (a baba, nem az anyós sajna). Azóta nagyon fél. Ha a kezünket fogja, akkor szalad, de egyedül csak akkor lépdel, ha fáradt. Ilyenkor valamiért nem fél szegénykém :) Meg olyan profin mászik, hihetetlen tempóval, hogy gyorsabban eljut bárhová úgy, mint sétálva :)


De nem baj, azt mondják az a jó, ha minél tovább mászik egy baba (nem, nem én találtam ki azért, hogy megnyugtassam a lelkem :))

2013. ápr. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!