Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálhatnék?

Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
Tegnap óta beteg a kisfiam.Nem lázas,de kicsit köhög és ömlik a vizes váladék az orrából.1-2 óránként szivom neki,de olyan mintha nem is csinálnám.Szörcsög és az orra nem áll el.Mit tehetnék?Most először beteg és nem tudom mit tehetnék,hogy segitsek neki.10,5hónapos.
2013. ápr. 7. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Vidd el orvoshoz majd holnap, ha nem javul, vagy romlik- sinupret cseppeket adj addig is. Nekem a gyermekorvos ilyen jellegű betegségeknél ezt javasolja először. Gyümölcslébe tedd, nem jó az íze.
2013. ápr. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is az a gond, hogy szörcsög, és igazság szerint sokszor semmit sem ír az orrszívás, mivel ami pl orrnyeregnél van válladék, nem mindig jön le, így felesleges kínzás. Az orvos, ha nincs láz, szerintem csak C-vitaminta ajánl, ahogy nekünk is, amíg nincs láza.
2013. ápr. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ugyanez van nálunk is.takonykór...én is szívom neki,de sokszor nem használ.befújom előtte sterimarral,majd a szívás után lefekvés előtt nasivin cseppel.én adok neki vitacolt is,abban minden vitamin benne van.Dokihoz vidd ha lázas,ha nem az sztem felesleges,mert azt fogja mondani,hogy szívd az orrát,amit ugye te is csinálsz...
2013. ápr. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kíváncsicska ***** válasza:
Hívd fel a dokit mondd el mik a tünetek, és ha azt mondja vidd mert megnézné akkor vidd csak:de szerintem telefonon elmondja mit adj neki.
2013. ápr. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!