Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem alvós babák anyukái hogy...

Nem alvós babák anyukái hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
A kérdésem lényege az lenne, hogy akinek külön szobában alszik a babája és nem jó alvó éjjel hogy van arra ereje hogy 10szer, 15ször felkeljen és átmenjen? Mivel nálunk már szinte születésétől nem jó az alvóka, én a 3. átmászkálásnál feladom, és magunk közé hozom...főleg ha látom, hogy esélytelen a visszaalvás kiságyban, vagy már ringattam de 10 perc múlva megint fent volt. Csak én vagyok ilyen gyenge, hogy a pár óra alvás miatt inkább áthozom??
2013. ápr. 9. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy a válaszom nem sokban segít.De nálunk nagyon bevált a bölcső.Már 7 hónapos,és még mindig használjuk.Ott van az ágyam mellett,és sokkal egyszerűbb igy.Kiságyba még nappal sem aludt.
2013. ápr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én mikor fogzáskor ilyen sűrűn ébredt, szintén magam mellé vettem. Szerintem nincs ezzel semmi probléma, így mindenki kipihentebb.

Ez nem gyengeség, mindenki úgy éli túl ezt az időszakot, ahogy tudja. Van aki sírni hagyja, van aki inkább maga mellé veszi. Én az utóbbi vagyok, nem látok ebben semmi kivetni valót, a sírni hagyásban annál inkább.

2013. ápr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam 8 hetes kora óta az ágyában alszik most 14 hónapos.9 hónapos koráig szopott és éjjel is többször már azt hittem nem bírom tovább,kb.1éves kora óta nem êbred éjjel csak fogzáskor de akkor többször is.Magunk közé nem tudjuk tenni mert nem hajlandó máshol aludni csak az ágyában,de most már sokkal jobb a helyzet.Kitartás!
2013. ápr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most sietek, majd holnap írok,csak megjelölöm a kérdést,hogy meglegyen:)
2013. ápr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi bevittük a kiságyát a szobánkba, de még így is alig alszom, mert 2x ébred az éjjel , én pedig nehezen alszom vissza, mire vissza aludnék, már megint kelnem kell :) Nem aludtam egy jót 9 hónapja.Van mikor mi is magunk közé vettük, hogy elaludjon, főleg fogzáskor.Miután elaludt, ment is vissza a kiságyba.Nem vagy gyenge.
2013. ápr. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekünk nincs lehetőségünk a szobánkba tenni a kiságyát, nincs hely hozzá, ha lett volna lehetőség, én is egy szobában lettem volna vele. Ha magunk közé veszem, akkor én nem tudom megvárni míg elalszik, és visszatenni, akko rendszerint ott is marad, szerintem és sokszor előbb bealszom mint ő. Az előző válaszolónak, a bölcső nekem is eszembe jutott igaz későn, de az korlátozottan használható, ha a gyerek már intenzíven forog, vagy felül, az már veszélyes nem?Én ma hajnalban is hason nézegetve keresztbe találtam a gyereket a kiságyban, holott féloldalt lett lefektetve.
2013. ápr. 10. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!