Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabás anyukák, vannak...

Kisbabás anyukák, vannak olyan barátnőitek akikkel gyakran összejártok? Hogy álltok a barátokkal?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 18:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
40%
Nekem 1 barátnőm volt összesen, de őt sem mondanám igazinak, mindig ment a versengés, irígy volt, amikor párom megkérte a kezem, irígy volt, amikor elmondtam neki, hogy babánk lesz stb. Elköltöztek másik városba, így most nincs senki. De nem hiányzik, pedig 24éves vagyok, egy 4éves kislány és egy 6 hós kisfiú anyukája. Régen sokat jártam bulizni (18-19évesen), de valahogy elmúlt a "kimozdulnék-érzés". Itthon vagyunk általában mindig. Párom is csak inkább FB-on tartja a kapcsolatot a haverokkal. Anyumék szerint olyanok vagyunk, mint a remeték. :D :D Játszótérre nem járunk, ismerkedni nem igazán szeretek, így megmaradtunk csak mi 4-en.
2013. ápr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nekem úgymond internetes barátnőim vannak, mivel én másik országba költöztem és itt nincs barátnőm.Akik lehetnének és itt élnek, sajnos egyik sem a közelemben él:(

Így maradnak az otthoniak interneten keresztül.

2013. ápr. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nekem az összes korábbi barátnőm már régóta anyuka. Amikor ők voltak otthon ők csökkentették a talizásokat, mert nem értek rá, azóta sincs másként a helyzet, mert idejük nem lett több és azóta vissza is mentek dolgozni. A barátság igazi, nem probléma, nem felületes beszélgetésekről van szó.

Viszont nagyon megörültem, hogy most hogy itthon vagyok fedezem fel, hogy rengeteg ismerősöm, kollégám babázik otthon. Csinálunk közös programokat, jókat beszélgetünk, babákat összeeresztjük.

Én szétválasztom a barátságot és a haverságot.

2013. ápr. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nekem megvannak a régi szingli barátnőim is, meg vannak babás barátnők is!

Szerencsére mellőlem nem koptak el a nem babásak, megértik,hogy a gyerek azért átrendezte az életem, de már 16 hónapos és így elég sokat tudunk már velük is találkozni, kávézni stb!

2013. ápr. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem elöte nem nagyon volt ,viszont a gyerekeim születése után lett 3 jóbarátnöm ,velük nagyon jol elcseverészünk ,föképp ha jó az idő .
2013. ápr. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
11-es válaszoló vagyok. Csak megkérdezném, hogy miért kell lepontozni a válaszom??
2013. ápr. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek zöld kezet adtam. Nekem még nincs babám, de ha valami változás történik az életemben mostanság, már akkor is ritkulnak a barátságok, kíváncsi vagyok mi lesz, ha meglesz a babám. Remélem az igaz barátok megmaradnak, aki meg nem az nem volt igazi.
2013. ápr. 10. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!