Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet tapszert adni, ha...

Lehet tapszert adni, ha hasmenese van a gyerekemnek?

Figyelt kérdés
Egy eves a kislanyom es ejszaka hanyt,ma meg haromszor vizszeru hasmenese volt.Este mindig tapszerrel alszik el es nem tudom,hogy tudnam-e potolni valamivel vagy adatok tapszert!?
2013. ápr. 9. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, adhatsz neki.
2013. ápr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk vidd el orvoshoz, majd ő megmondja. Valószínű a táp most nem jó neki amíg hasmenése van.
2013. ápr. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A tápszer az összetétele miatt adható. A tehéntej tilos ilyenkor, de a tápszer nem. Sok tápszeres kisbaba lenne még betegebb egy hasmenés idején, ha nem kaphatná.

Voltam a gyerekosztály hasmenés részlegén és minden gyerek (az egy év fölötti is) megkapta a tápszerét.

2013. ápr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de amikor hányt a gyerekem akkor elvittem orvoshoz, hogy megmondja mi a teendő.

A gyerekosztály részleget hagyjuk, hogy mit adnak.

2013. ápr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kisbabák is kapnak tápszert, ha hasmenésük van, hiszen nekik ez az elsődleges ételük. Náluk a diéta is a tápszer. A nagyobb babáknál is lehet adni. Hányás után két órán keresztül nem, de azon már a kérdés alapján láttam, hogy túl vannak. Az orvos ilyenkor probiotikumot, sok folyadékot rendel. Éjjeli hányás, meg háromszori vizes hasmenés belefér egy vírusba. A rendelőben csak rászed valamit. Ha nem javul akkor persze orvos.
2013. ápr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!