Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti váltanátok orvost?

Ti váltanátok orvost?

Figyelt kérdés
Másik városba költöztünk és első körben ahhoz a gyerekorvoshoz mentünk akihez tartozunk lakhely szerint. Lehet csak a másik orvos után de nekem nem igazán tetszik ez a doki. Először is bemegyek és nem kérdez semmit a babáról. Hogy van-e rendesen kaki, van-e valami gond vele stb. Még mielőtt az oltást beadta sem kérdezte meg, hogy nincs-e megfázva vagy valami. Csak némán megnéz ezt-azt és kész. Fej és mellkas körfogatot egyáltalán nem is mért. A másik, hogy a nem kötelező oltás beadásáért pénzt kér. Én elő is készítettem a pénzt a zsebemben volt, hogy ne kelljen turkálni érte de mivel ez nekem új elfelejtettem odaadni. Utánam jött és szólt, hogy" az oltásért kérem a pénzt". Nem is azzal van a baj, hogy szól, hogy elfelejtettem hanem ahogy szólt. Most bennem van a hiba vagy jogosan vagyok kissé elégedetlen?
2013. ápr. 10. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Keress másik orvost. Egy orvos akkor jó orvos ha neked személy zerint megfelel. ha tud úgy beszélni, cselekedni ahogy ez neked jó.

ez ugyan így van a gyerekorvosokkal is. Ha az anyának nem felel meg, nem tud vele szótérteni, akkor az az orvos nem fogja kellö képpen tudni gyógyítani a gyermekedet.

Èn mindenképpen újat keresnék, és nem gondolkodnék ezen.

A gyógyulás elsö leglényegesebb része, hogy higyél az orvosnak, ami csak akkor lehet, ha megegyezik a véleményetek az orvoslásáról.

2013. ápr. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, váltanék.
2013. ápr. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én orvosom is ilyen sz.rik mindenre típus. Sajnos itt nincs másik orvos. Ennek köszönhetően 1 hetet volt a kicsi intenzíven, amire annyit mondott, hmm hát így járt szegényke! UTÁLOM!!! Ha van lehetőséged mindenképp válts orvost! Soha ne elégedj meg azzal amivel nem vagy. :)
2013. ápr. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Orvos kérdésben a BIZALOM az alap. Tehát ha a stílusa nem épp az én stílusom, de minden másban jónak és alaposnak tűnik, akkor nem váltanék, de ha úgy érzem, nem tudok benne szakmailag sem megbízni, akkor feltétlenül váltani kell. Már ha van rá lehetőség persze, ha egy van csak a környéken, akkor nincs mit tenni.
2013. ápr. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Milyen pénzt??? Minek? Az oltás árát? Azt nem a gyógyszertárban fizeted? Nem értem.

Én váltanék ha ilyen majom. Nem a pénz miatt, hanem mert nem szimpatikus, ahogy bánik a gyerekkel.

2013. ápr. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Az oltást a gyógyszertárban váltom ki igen ő a beadásáért kér pénzt. Utánanézek a többi itteni dokinak hátha valamelyik szimpatikusabb mert ezek szerint tényleg nem én vagyok finnyás. Mindenkinek további szép napot kívánok!
2013. ápr. 10. 15:27
 7/7 anonim ***** válasza:

A nem kötelező oltás beadásáért az mi dokink is kér pénzt!

Ettől függetlenül, ha bizalmatlan vagy vele, akkor válts!

2013. ápr. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!