Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Terpeszpelenka, ejszaka is ra...

Terpeszpelenka, ejszaka is ra kell adni a gyerekre?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 11. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen kell
2013. ápr. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen éjszakára is kell.
2013. ápr. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igen
2013. ápr. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Annak napi 24 órában rajta kell lenni,c sak fürdéshez lehet levenni.
2013. ápr. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk csak 3-4 fokkal tért el a csípője a jótól, úgyhogy én éjszakára nem adtam rá. Sőt nappal is inkább gyakran tornáztattam. A kontrollon már semmi baja nem volt.
2013. ápr. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
És ezért te nyugodt szívvel ajánlod hogy ő se adja rá, ha meg a gyerek esetleg hónapokig derékig gipszbe kerül akkor te is mész segíteni ugye?
2013. ápr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom, hogy ne adja rá. Én sajnáltam a gyerekemet benne és tudtam, hogy nem komoly a csípő eltérése, ezért én mindig tornáztattam őt és éjszaka nem adtam rá. Csak azt mondom, hogy tornáztassa őt gyakran és ha nem súlyos neki az eltérés akkor éjszakára hagyja nyugodtan aludni a gyermekét.
2013. ápr. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én elhiszem, de pl az én lányomon senki nem látott eltérést. Se kórházban, se gyerekorvos, se védőnő, aztán a vápa fejletlensége miatt mégis kengyeles lett. Na én akkor sajnáltam nagyon. A gyereket is, meg azt is hogy nem adtam rá terpeszpelust, ami amúgy abszolúte nem zavarja a gyereket, max nem tudod olyan divatosan öltöztetni. Ha minden gyerek hordaná 12 hetes koráig a terpeszpelust, sokkal kevesebb csípőproblémás gyerek lenne. És ebben több ortopéd orvos egyetértett akivel beszéltünk. És nálunk sem volt nagy az eltérés, de ha nem veszem komolyan akkor lehetett volna gond. Nektek szerencsétek volt, mert elég volt a torna. Mi van ha a kérdező gyerekénél a torna mégsem elég, hiába nem súlyos esetleg az eltérés, és rosszabb lesz az állapota. Inkább sajnálom most a gyerekem pár hétig, mint egy életen át, a saját hülyeségem miatt. Adj hálát az égnek hogy nálatok elég volt a torna, és így úgy érezheted jól döntöttél. És pontozd le ezt is nyugodtan.
2013. ápr. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom, hogy a terpesz pelenka jobban zavarja a szülőket, mint a babát. Sőt a babákat egyáltalán nem szokta zavarni. Éjszaka sem. Felelőtlenség az orvos utasítása ellenére nem adni rá a gyerekre.
2013. ápr. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!