Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért jönnek itt a férfiak...

Miért jönnek itt a férfiak azzal hogy 10-20 ft elég gyerektartásként?

Figyelt kérdés
én kisbabával maradtam egyedül,egyenlőre "apuka"semmit sem fizet.kijelentette 20nál többet nem is fog.lelke rajta.csak pelenkára 15megy el.egy kis ruha2000 Hál Istennek szépen gyarapodik ugyhogy kell gyakran.baba szerek,játékok,is pár ezer.és ő még anyatejes tehát babykajára nem költök.egy sima orrspay 1500ft 1-2 honapig jo.én ezt nem értem.mi lesz ha nagyobb lesz?

2013. ápr. 12. 13:44
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:
28as természetesen kéne.de tudod te mi kisgyerekkel állást találni?probáljátok ki
2013. ápr. 12. 15:04
 32/51 anonim ***** válasza:

Persze nehéz munkát találni a mai világban de azért nem lehetetlen csak nem szabad feladni.

Barátnőm 3 gyerekes anyaként talált eladói állást 2. hónapon belül. Szóval nem lehetetlen.

2013. ápr. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
75%

Én ezért mondom mindig, hogy egy nő magának szül. És örül, ha van egy férfi mellette, aki segít felnevelni.

De alapvetően mi vállaljuk a gyereket.

2013. ápr. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
84%
Férjed ott hagyott,mert nem kelletek neki...Fizetése 10%-a a gyerektartás.Nem kell Pamperst venni,nem kell 2000/db-ért ruhát venni és te is csiálhatsz majd enni ,nem kell a babakaja.Miért 1-2hónapig jó az orrspray?Állandóan megállás nélkül náthás a gyerek?Mert nem lehet ám napi 3-4-nél többször és 3-4napnál hosszabb ideig használni a legtöbbet.Elhiszem,hogy rosszul esik,amiért lelépett,de nem kötelessége annyit adnia,hogy te is megélj belőle és mindenből a legdrágábbat vedd a gyereknek...Ha nagyobb lesz,dolgozol és több pénzed lesz.A gyereknek nem kell ezer játék sem több 10ezer értékben és ezt te is tudod.A lányom 6hónapos és egy távirányitóval vagy papirzsepis zacskóval is eljátszik fél órát vagy többet is.Rossman pelus,színes Tesco pelus,Dada,Toujours mind megfelelő és a 100 db az utolsó 2ből 3900ft.100db nekünk 1hónap(napi 3 pelus),ha te 6x cseréled is,akkor is 2*3900egy hónapra...Megértem,hogy rezsit fizetned kell,de mivel exed nem lakik már ott,hiába van a gyereke veled,nem kötelessége abban is segitened.Igényelj segélyt is még,az havi 22ezer kb.
2013. ápr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 A kérdező kommentje:
saját lakásban élek hitelem nincs.de nem ez volt a kérdés,ugye.az az egy biztos az anyák erejükön felül teljesittenek,egy ilyen helyzetben.de nekem azt tanitotta anyukám a tetteimért fellelőséget kell válalnom.az biztos miota a babám megszületett nemhogy fodrásznál nem voltam de még egy göncöt sem vettem .magamnak.ellenben a babának mindene megvan.apuka 10-20 nélkül is .
2013. ápr. 12. 15:15
 36/51 anonim ***** válasza:
Akkor most őszintén nem értelek. Az apát kötelezi majd a bíróság a fizetésre amit megfogtok kapni, mert vonják a fizetésből, albérletet, lakás hitelt nem kell fűzetni akkor azért bőven elégnek kell lennie 20. ezer gyerektartásnak plusz az állami juttatásoknak.
2013. ápr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 A kérdező kommentje:
nem nem náthás folyamatosan .de gyakorlo anyukaként azt tudnod kéne hogy ezek felbontás után 1-2honapig állnak el.miért ne vennék pamperst ha az jo?nem rolam szol a kérdés.hanem arrol hogy ......segély és gyes nem jár egyszerre ezt is tudhatnád.
2013. ápr. 12. 15:21
 38/51 anonim ***** válasza:
PL lakásfenntartási támogatás jár gyes mellett is. De nem volt munkád szülés előtt vagy megszűnt a cég, hogy nincs hova visszamenned?
2013. ápr. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 A kérdező kommentje:
a történet arról szól hogy hogy lehet az hogy az anyákat nem zavarja ha minden pénzüket a gyermekükre költik,még ha ugy is hogy a saját igényeiket lejjebb adják.apukákat ez pedig nem zavarja sőt vádaskodnak hogy anyák magukra költik azt a borzasztóan magas gyerektartást
2013. ápr. 12. 15:25
 40/51 A kérdező kommentje:
saját vállalkozásom volt de ezt baba mellett egyátalán nem tudom folytatni(reggel 5kor már uton voltam)
2013. ápr. 12. 15:26
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!