Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez nem idegesítő?

Ez nem idegesítő?

Figyelt kérdés
Titeket nem idegesít amikor egy anyuka többesszám harmadik személyben beszél ( betegek voltunk, most alszunk stb., stb. )?? Nekem is van egy lánykám, de ez általánosságban kiveri a biztosítékot...:/

2013. ápr. 12. 19:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Jókat röhögök,pláne mikor megkérdezték tőlem,Hány fogunk van? és Szopunk-e még éjjel? :D
2013. ápr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Meg mikor egy nő mindig azt mondja nekünk, hogy jol meg nőttetek! Erre én mindig mondom, hogy én már inkább összefele megyek! De így sem veszi a lapot!
2013. ápr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
de idegesít
2013. ápr. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
73%

Én egyet szoktam így használni: "szopunk egész éjjel"


3 gyerekem van, hosszú-hosszú ideig szoptattam/szoptatom őket.


És már kész vagyok az éjszakai szoptatástól, ezért amikor kérdezik, hogy jól szopik a babád, még szopik?

Erre szoktam válaszolni:

"ja, szopunk egész éjjel"


Kérdésedre a válaszom: de, idegesít!

Olyan, mintha elbutulnának az anyukák, legalábbis a szókincsük és nyelvhasználatuk alapján erre jutottam. De mégcsak nem is inkább a személyes találkozásoknál tapasztalom ezt a szóhasználatot, hanem épp itt, a fórumokon.

2013. ápr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Kíváncsi leszek majd a gyerekekre is, hogy miképpen fogják használni a többesszámban megtanult anyanyelvet :)


Utálom ezeket a nyávogós libákat én is...

Szétolvadnak az édességtől.

Hányinger...

2013. ápr. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szia! Van egy ismerősöm egy közösségi oldalon, unokája van és mindig kiírja, hogy 2 hónaposak lettünk és stb..! Kicsit idegesít, mert csak a gyerekre vonatkozik.
2013. ápr. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem egyik ismerősöm írta azt, hogy "most egy kicsit sírunk". Amikor visszakérdeztem, hogy ő miért sír, akkor javított és azóta nem mondta így!:) Amúgy szerintem is marha idegesítő tud lenni, nem is igazán értem a dolgot.:/
2013. ápr. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!