Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti nem érzitek emiatt rosszul...

Ti nem érzitek emiatt rosszul magatokat?

Figyelt kérdés
Ahogy megyek sétálgatni a városban a babommal azt láto hoy más anyukának jobb babakocsija van megnéztem ezeket a kocsikat ilyen 100-300ezer körülibe kerülnekés szinte mindenkinek ilyen van. Rossz anyának érzem magam ilyenkor pedig én is kiadtam 30.000ft ot a kocsiért.

#kocsi babakocsi
2013. ápr. 14. 00:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
63%
..azt meg hidd a gyerekedet pont nem érdekli mennyibe került a kocsija :)))
2013. ápr. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
72%

Látom, itt mindenki le van pontozva, akinek nincs méregdrága babakocsija.

Nem baj, bevállalom.

Elég hülye felfogásod van kedves kérdező. Nem mindegy, miben tologatod azt a gyereket?


Akkor mit szólsz hozzám, a fiam 5 hónapos és még 1 percet nem töltött babakocsiban, mindenhová kendővel viszem.

Van egy 10 éves esernyő babakocsink, ingyen kaptuk, ha nagyobb lesz majd abban fogom kivinni néha és hidd el, baromira nem érdekel, hogy nem márkás a kocsi, a lényeg, hogy aki benne ül, az számomra a legértékesebb a világon.

A körítés mellékes.

2013. ápr. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
54%
1-es vagyok! Persze, kedves 3-as! Mert az olcsóbb babakocsiból biztos kiesik a gyerek, mert szar az ülése, igaz? Vagyis a 30.000 ft-ért vett babakocsi az gagyi szerinted! Süt rólad az intelligencia! Nem mindenki teheti meg, hogy halomnyi pénzt adjon ki babakocsira!
2013. ápr. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat én speciel nem érzem magam rosszul csak furán és nem nagyzolnak azok az anyák sem akinek méregdrága kocsijuk van én inkább azt vettem észre hogy ha felszállok egy villamosra az emberek akiknek nincs babájuk igenis hasonlitgatják egymáshoz az anyukákat például enegem szerintem 16nál többnek nem néznek (ez genetika) 21 vagyok
2013. ápr. 14. 22:49
 15/18 anonim ***** válasza:
Engem az sem érdekel hogy ki kit hasonlítgat ,erre az értékrendre neveled majd a gyermeked is? Lehet korai volt 21 évesen gyermeket vállalni...
2013. ápr. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Miért korai gyereket vállalni? Ki ilyen, ki olyan. Van akit még 70 évesen is zavar, mikor tudja, hogy bámulják és mindenféléket gondolnak róla. Van aki meg 15 évesen is szarik bele. Azért ez a tulajdonság elég kevés a gyerekneveléshez.


Kérdező, akinek nincs babája, annak meg főleg fingja sincs melyik kocsi milyen meg mennyi volt, max nézi, hogy a formája meg a színe milyen. Hidd el, míg nem foglalkoztam a témával azt se tudtam, mi az, hogy esernyőkocsi, meg sport meg a fene tudja, nem hogy melyik mennyi, meg milyen minőség, meg milyen márka stb.

2013. ápr. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Kedves 1es!


Én a kocsihoz tartozó biztonsági autós gyerekülésről írtam.

2013. ápr. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Aranyosak voltatok és köszönöm a válaszaitokat, akkor örülök hogy senki nem ezzel foglalkozik hanem a babájával további jó babázást kívánok.
2013. ápr. 15. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!