Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lekúszott a babám az ágyról....

Lekúszott a babám az ágyról. Meddig figyeljem a jeleket?

Figyelt kérdés

Tiszta ideg vagyok. Ágy közepén hagytam, kimentem a szobából és lekúszott, leesett. Ráadásul a kiságy mellé esett, talán abba is beütötte magát.

Azonnal sírt, felkaptam, azonnal abbahagyta, majd nevetett, ugyanúgy játszott, mint azelőtt. Igazából nem láttam eddig rajta semmi jelét a bajnak, se kivülről, se a viselkedésében.

18óra körül történt.

4 hónapos.

El kellett volna vinni orvoshoz?


2013. ápr. 14. 20:53
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. leírnád, hogy mire kellett figyelned?
2013. ápr. 14. 23:09
 12/12 anonim ***** válasza:
bocsi,hogy csak most írok,utolsó vagyok. Hogy van a babád? A szemmozgásra,nem viselkedik e furcsán,nem hány-e.Kb 1-2 hétig ne legyen olyan szobában,ahol tv vagy monitor van,mert ha agyrázkódása lenne,akkor a vibrálás nem tesz neki jót és utána nagyon erős fejfájása lehet.éjjel nem alszik e nyugtalanabbul. Kb ezeket mondták. remélem segítettem.
2013. ápr. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!