Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek jól tettem hogy...

Szerintetek jól tettem hogy nem engedtem meg, hogy kivigye?

Figyelt kérdés
1 éves kislányom egész hétvégén lázas volt, tegnap itt voltak anyósék is. Egész nap 38-39 között ingadozott a láza a kicsinek, nagyon bágyadt is volt meg nyűgös. Anyós meg annyira fontoskodott, hogy kiviszi kicsit sétálni, mert ő milyen ritkán látja és kicsit sétálni szeretne vele. Persze nem engedtem hogy a lázas gyereket kivigye, de okoskodott hogy attól mert beteg még szüksége van a friss levegőre. Most nagyon megharagudott rám mert nem engedtem ki, és most én vagyok a legszemetebb a világon a szemében!
2013. ápr. 15. 08:18
 1/8 anonim ***** válasza:

alap lázas beteg gyermeket nem lehet kivinni a levegöre mert felcseszi a nap a lázát


ezt nem tudta?

2013. ápr. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lázasan nem viszem ki soha a gyerekemet.

A friss levegő persze jó, de köztudott, hogy egy lázas beteget nem viszünk ki.

Nem is értem, hogy nem tudja ezt!

2013. ápr. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Eszem eldobom milyen emberek vannak, föleg egy anya ( mivel ö is felnevelt gyereket)! Igazad van hogy nem engedtessék, majd legközelebb ő beteg sétálgasson ő! Jó hogy nem vidámparkba akarta vinni mert ő épp csak most van itt....
2013. ápr. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Dehogy tudja. Az én anyósom azt mondta a hétvégén, hogy egy gyerek 6 hónaposan ehet epret, mert régen adtak. Na, én jól leoltottam, pedig a gyerekeim már 3 éves és 22 hónapos, csak a lányom epret evett és apukám kérdezte, hogy mikortól ehet epret, így jött a téma. Az anyósok okosak és semmit nem tudsz megmagyarázni nekik, az úgy van, ahogy ők mondják.

Amúgy jól tetted, hogy nem engedted ki, lázas gyereket nem szabad levegőre vinni alap esetben.

2013. ápr. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én orvosom azt mondta nekem, hogy 20 fokban kivihetem a lázas gyereket
2013. ápr. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jól tetted, ilyen magas lázzal jobb ha egyforma hőmérsékleten van, tegnap a napon nagyon meleg volt, árnyékban és szeles helyen hűvösebb, nem tett volna jót neki a kinti séta.
2013. ápr. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a doki, hogy vigyem ki levegőzni a lázas gyereket. Mondjuk én babakocsiban viszem, ha ilyen van. Persze nem akkor ha árnyékban 40 fok van. Nyáron is lázas volt a lányom, este elvittem sétálni. Mire hazaértünk kb fél óra múlva semmi baja nem volt. 2 hete is beteg volt(39,5 volt a láza), kivittem az udvarra babakocsiban, és lejjebb ment a láza, másnap kutya baja.

Úgy én sem engedtem volna ki a gyereket, ha neki kellett volna sétálnia. Ha babakocsiban ült volna, akkor egy pár percre megengedtem volna.

Ha te így érezted jobbnak, akkor jól tetted! :)

2013. ápr. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jól tetted, én se vinném ki. ezek az anyósok mindent annyira tudnak.. az enyém azt hiszi éheztetem a gyereket, mert 7hónaposan még nagyrészt anyatejet eszik. miért nem adok neki mást is stb? kóstoltatom, de nem túl nyitott. bezzeg az ő idejükben stb... ha meg merném kérdezni tőle, megkérdezném, hogy ne rágjam meg a gyereknek a kaját? mert régen ezt is csinálták és mégis felnőttek a gyerekek stb
2013. ápr. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!