Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Párommal sajnos nem sikerült...

Párommal sajnos nem sikerült megegyeznünk abban, hogy kilövessük a kicsi fülét. Már 7 hónapos múlt. Elkéstünk vele?

Figyelt kérdés
Ő még mindig azt mondja,hogy majd,ha nagyobb lesz,akkor eldönti ő,hogy szeretné,vagy nem.De én már korábban is szerettem volna,most meg már azzal érvel,hogy állandóan oda fog kapkodni,és fájni fog neki.Akkor most hagyjuk inkább.Mik a tapasztalatok?
2013. ápr. 15. 14:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én nem lövettem ki egyik lány fülét sem. Nekem 11 éves koromban ez volt a szülinapi ajándékom, ezt kértem. Egyáltalán nem fájt, jobban is tudtam kezelni, szóval elkésve nem vagytok. Akkor örültem neki, de felnőttként nem hordok ékszereket, picit zavar a luk, de az én döntésem volt, én akartam, nem szidhatok miatta senkit.


Nekem most 9 és 11 évesek a lányok, mondtam, hogy most már eldönthetik, hogy szeretnék-e. Aki kéri, annak kifizetem. Előtte nem akartam, több kislánynak keresték már az aranyfülbevalóját a medencében, strandon, bölcsiben, oviban a plüssök között.... Egyszer pont a védőnőnél voltam amikor hoztak egy 3 hónapos kislányt kifúratni a fülét, szerencsétlen úgy sikoltozott, hogy majdnem rosszul lettem, napokig rossz érzéssel gondoltam vissza rá. Ehhez képest amikor nekem lőtték ki, egyet sem jajdultam...


Az egyik lányom azt mondta, hogy gondolkozik rajta, a másik teljesen elutasítja, mert semmilyen változtatást nem akar a testén.


Úgyhogy elkésve nem vagy, ráér később is, amikor ő is eldöntheti.

2013. ápr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az én lányom 5 évesen szeretett volna fülbevalót. Akkor kilövettük. Semmi gond nem volt, imádja. Az ő füle, had döntse el ő akar-e fülbevalót. Nekem amúgy sem tetszik a kisbaba fülbevalóval. Nem neki való.
2013. ápr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!