Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor alszik el 3hos babatok?...

Mikor alszik el 3hos babatok? Hogyan tudnam atszoktatni hogy ejfeltol hamarabb aludjon el?

Figyelt kérdés
Leirnatok kinel hogy zajlik az esti rituale? Kisfiam este[ejjel] keson alszik el,12 es 2 kozott,es reggel csak 9-11 korul ebred!
2009. szept. 24. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi nálunk van egy kialakult menetrend

Este 20:00-kor fürdés, tiszta pelus+alvós ruci, utánna kajcsi és altatás...9 előtt már biztos alszik(ha minden rendben van) Szerintem nektek is kikéne alakítani egy menetrendet és azt, hogy megszokja. Fontos a gyermek életében a rendszerezetség. Legalábbis én így gondolom.

2009. szept. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igaz már 5 hós de a kezdetektől igy csinálom.

7-8 reggeli

10-11 tizórai

13 ebéd

16 uzsi

18 -18:30 2.uzsi

21:vacsi


Az ebéd utáni alváshoz ragaszkodok. Kaja, redőny le és rögtön kiságy.

Az esti fürdetés után rögtön vacsi és kiságy.


Annyira megszokta, hogy nem kell ringatni az altatáshoz. Miután betettem 5 percenként bemegyek megnézem, hogy minden ok?!

Kb 15 perc és alszik du és este is.

Maszirozgasd fürdetés előtt és után, nagyon jót fog szunyálni. Nagyon szeretik :)

2009. szept. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszi a gyors valaszokat :-}


Tudom hogy napirendet kell kialakitani.Igy nez ki egy napunk:ebredes,szopi,bufizes,peluscsere,jatek es mikor mar nagyon faradt akkor megint cicire teszem,kb 5percet szopozik es el is alszik.Az este pedig:7-8 korul furdes,szopi es probalom elaltatni.Kiprobaltam hogy lekapcsolom a lampakat,csak 1kis ejjeli vilagit,de akkor meg nagy orditasba kezdett,csak akkor nyugodott meg ha ujbol egtek a lampak.Volt ugy is hogy lefekudtem vele a nagy agyba,halk zene mellett,de ennek se volt sok ertelme-megunta,es olyan szemekkel nez mintha 3kavet megivott volna :-}}}

Kifogytam az otletekbol hogyan tudnam elobbrehozni az elalvast.

2009. szept. 24. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!