Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti pici babátok is gyakrabba...

A ti pici babátok is gyakrabban kér cicit ha rokonokhoz mentek? Főleg ha más kezében van? Igény szerint szoptatom.

Figyelt kérdés
2 hónapos babámat ma 3 helyre is vittük. Persze sok helyen volt, de az első kettő helyen elég rövid időt voltunk, ki se bontottuk a helyéről. A harmadik helyen majdnem háromszor is mellre kellett tennem, mert alig hogy másnak odaadtam már sírt. Nem hagytam sírni más kezében sokáig, mivel sérve is van, meg még nagyon picike. Nálam se nyugodott meg túlságosan, cicire raktam. Rövid idő múlva megint cicit kért. Hazaértünk, persze akkor jöttek rokonok, megint sírt cicit kért,visszatettem az ágyába, cuppogott ott is, megint cicit kért. A cumit nem fogadja el,a cumisüveg se válik be, mellen nyugszik meg. Nem tudom, hogy ez fog-e később változni, vagy mindig ennyit kell cicire raknom? Csak piciket szopik ilyenkor, de rövid idő múlva mindig újrakér. Azzal, hogy igény szerint szoptatom, nincs az, hogy mikor kap enni. Így sokszor gondolom azt, hogy az a baja, mert hát a fejét is úgy tartja, meg az öklét is hogy szopni akar.

2013. ápr. 20. 17:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
63%
Ez komoly, hogy valaki minden problémát úgy old meg, h a bimbóval befogja a gyerek száját oszt jóvan? Ez a gyerekneveleés, ez ám a szülői kreativitás.
2013. ápr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
76%
Én valahol az időponthoz kötés, és az igény szerinti szoptatás között találtam meg a megoldást. Akkor szoptattam, amikor megéhezett, de két óránál gyakrabban semmiképp sem. Ez nekem nagy segítség volt, mert így sokkal könnyebb volt megítélni, hogy mikor sír azért, mert éhes és mikor lehet más a baj. Nyugtatónak nem használtam a szoptatást, mert féltem, hogy később csak azzal lehetne majd megnyugtatni, és nehéz lenne leszoktatni róla. Ha sírt, akkor énekeltem neki, simogattam, ringattam, általában találtam valamit, ami megnyugtatta. Idegen hely, és a sok inger még a te picidnél nagyobb babát is megvisel. Tudom, hogy nehéz, de meg kellene próbálni kicsit másképp beosztani a látogatásokat, mert három hely, meg még otthon is vendégek még egy felnőttnek is sok.
2013. ápr. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem ne foglalkozz azzal, hogy itt ki milyen baromsagot hord ossze. Csak sajnalni tudom azt, aki a szoptatasban csak a baba taplalasat latja. Az annal sokkal tobb. Mi is rengeteget megyunk tarsasagba a picinkkel es igen, surubben keredzkedik mellre ilyenkor. Akinek ez problemat okoz, es emiatt inkabb nem megy sehova.. Haaaaaaaaaaaat......... arrol nem is beszelve, hogy ahogy nagyobb lesz, annal konnyebb lesz ot tarsasagba vinni, mert megszokja, hogy nem csak otthon vagytok. Meglatod, hogy valtozni fog!
2013. ápr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
52%

Ja igen utolsó...aztán meg Anyuka 2 hónap múlva írja ide ki a kérdést,hogy mit csináljonm ert a babája egy éjszaka 20x kel és csakcicin nyugszik meg és már teljes zombi ő is meg a baba is kialvatlan...

nagyon jó dolog a szoptatás de én is azt gondolom,hogy ne lógjon egész nap a melleden és igenis nagyon sok egy ilyen pici babának ennyi vendég meg inger,zajok.

2013. ápr. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
35%
13-as. Szerintem a legtöbb szülő nem azért nem hurcolja naponta 3 helyre a 2 hónapos gyereket, mert nincs kedve sokszor szoptatni, hanem azért mert az nem való egy ilyen pici, érzékeny babának. Egyértelmű, hogy azért akar állandóan szopni, mert fél és nyugtalan. Persze ha ez a kérdezőnek jó így, akkor hurcolja és szoptassa, engem nem zavar. Nekem kiegyensúlyozott, nyugodt babám van, más meg csinálja, ahogy akarja.
2013. ápr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
36%
13 hónapos a kislányunk, igény szerint szoptatom, éjszaka is általában 2szer, cicin alszik el, nem vagyok zombi reggelre. Igen, megnyugtatásnak kell neki. Ha nem otthon vagyunk, pld vendégségben, ő még most is sokszor kéri, és csak kis időkre, nem mert éhes, csak én kellek neki. Én tudom, hogy így nem rontom el.
2013. ápr. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
28%
Kedves 14-es.... Mivel nekem szántad a válaszodat, így megsúgom, én soha nem próbáltam órákon keresztül ringatással, simivel, dalolással megnyugtatni a gyereket, csakhogy ne legyen cicifüggő. És hogy éjszaka 20x kelne??? Miért is???? 2 hónapos kora óta átalussza totál az éjszakákat. Tudja, hogy rám mindig számíthat.... És még valami: azért amit a kérdező leírt, az nem mindennapos,hanem egyedi eset. Azért tegyünk már különbséget a kettő között......
2013. ápr. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
73%
Nem olvastam a válaszokat, csak a kérdésedre válaszolnék.... Szerintem a legtöbb pici baba gyakrabban szopizna ismeretlen helyen, ismeretlen emberek között. Szerintem ez normális reakció tőlük.
2013. ápr. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hogy aki nyugtatásra használta/használja a cicit, és több alkalommal "dudlizik" rajta a baba - gyerek vendégségben vagy ilyesmi az minden alkalommal félrevonul vagy ott mások előtt csinálja? Csak érdekel.
2013. ápr. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
az attól függ ki van ott. de általában nők előtt--szívesen előveszem, nagyon diszkrét szoptatós melltartóban.
2013. ápr. 21. 14:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!