Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti pici babátok is gyakrabba...

A ti pici babátok is gyakrabban kér cicit ha rokonokhoz mentek? Főleg ha más kezében van? Igény szerint szoptatom.

Figyelt kérdés
2 hónapos babámat ma 3 helyre is vittük. Persze sok helyen volt, de az első kettő helyen elég rövid időt voltunk, ki se bontottuk a helyéről. A harmadik helyen majdnem háromszor is mellre kellett tennem, mert alig hogy másnak odaadtam már sírt. Nem hagytam sírni más kezében sokáig, mivel sérve is van, meg még nagyon picike. Nálam se nyugodott meg túlságosan, cicire raktam. Rövid idő múlva megint cicit kért. Hazaértünk, persze akkor jöttek rokonok, megint sírt cicit kért,visszatettem az ágyába, cuppogott ott is, megint cicit kért. A cumit nem fogadja el,a cumisüveg se válik be, mellen nyugszik meg. Nem tudom, hogy ez fog-e később változni, vagy mindig ennyit kell cicire raknom? Csak piciket szopik ilyenkor, de rövid idő múlva mindig újrakér. Azzal, hogy igény szerint szoptatom, nincs az, hogy mikor kap enni. Így sokszor gondolom azt, hogy az a baja, mert hát a fejét is úgy tartja, meg az öklét is hogy szopni akar.

2013. ápr. 20. 17:54
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
mennyivel jobb lenne,ha cumit dugnék a szájába? azt kiköpi! hála istennek. pl. vagy mennyivel jobb lenne, ha cumisüveget nyomnékl mindig a szájába. az se lenne jobb.
2013. ápr. 21. 14:40
 22/24 anonim ***** válasza:
41%
Azt gondolom, hogy egy szülő tanulja meg a gyerek problémáit megoldani és ne mindenre a mellét használja, mert nem vezet jóra. Biztosan egyszerűbb, mint ringatni, dúdolni neki, puszilgatni (ahogy az egyik kedves válaszoló lenézően írta), de nem a mell teszi az anyát, hanem a gondoskodás.
2013. ápr. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg itt, hogy bimbóval nyugtatod, vagy cumival. Ezt mindenki eldönti saját belátása szerint. Az a baj, hogy te generálsz egy olyan helyzetet a babádnak, amiben fél és szüksége van a nyugtatásra. 2 hónapos babát nem hurcolunk ide-oda. Oltást kapott már egyáltalán? Nem igaz, hogy el kell kezdeni már ilyenkor idegen helyekhez szoktatni. Sőt, ha megfelelő időben kezdenéd (pár hónap múlva) sokkal nagyobb eséllyel venné jól az akadályokat.
2013. ápr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
41%

14-es vagyok


"És hogy éjszaka 20x kelne??? Miért is???? 2 hónapos kora óta átalussza totál az éjszakákat. Tudja, hogy rám mindig számíthat.... "


Igen,most még csak 2x kel enni,ez még nem gáz csak majd mikor kezdődik a fogzás,a szeparációs szorongás, a nagymozgások stb és akkor többször kel és mindannyiszor cicit kel dugni a szájába mert azt tanulta meg hogy csak azon tud megnyugodni!Aztán a sokadik alkalommal Anyuka beveszi a hitvesi ágyba a babát,majd egyszer csak Apuka azt veszi észre hogy ki van rekesztve,egyre kevessebbet bújik hozzá a felesége mert a babával van elfoglalva majd Anyuka kétségbe esik,hogy elhidegült a házasságuk stb!

persze ez nem biztos hogy mindenkinél így van,de ezen az oldalon és máshol is nagyon sok ilyen esetet olvasok!


Nehogy már azért rossz Anya legyek mert nem tömködtem állandóan a szájába a cicim??Én rám is számíthat a babám,én is megnyugtatom ha valami baja van csak más módszerrel!Ja és az első 3 hónapban nekem is volt olyan hogy magunk mellé vettem az ágyunkba ha már nagyon kész voltam,még mielőtt nekem esik valaki,hogy szívtelen Anya vagyok!Tehát én is kielégítem a babám igényeit és nincs az hogy be van dobva a szobájába a kiságyába és rá van csukva az ajtó!

2013. ápr. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!